Блог

Чому не цвіте різдвяник

Чому не цвіте різдвяник

Одна з красивіших кімнатних рослин, що може додати кольорів у похмурі зимові дні – це різдвяник. Названий так саме за зимове цвітіння, в інші пори року він прикрашає оселю блискучим листям, не вимагаючи при цьому особливо складного догляду. У цій статті ми розповімо про можливі причини, чому не цвіте різдвяник, а також інші цікаві і корисні моменти з вирощування.

Як зробити компост з опалого листя

Як зробити компост з опалого листя

З настанням стійкої холодної погоди дерева починають скидати листя. Одні садівники поспішають позбутися такого органічного сміття. Інші, навпаки, збирають листовий опад і використовують його з користю. Що можна зробити з опалим листям?

Чому жовтіють і сохнуть огірки у теплиці

Чому жовтіють і сохнуть огірки у теплиці

При вирощуванні огірків у теплиці досить часто доводиться стикатися з тим, що плоди передчасно жовтіють. Перестиглі огірки міняють колір через природні причини, зробити з цим нічого не можна. Якщо в теплиці жовтіє огірок, який ще не досяг товарної стиглості, це не є нормою, потрібно шукати, чому це відбувається та усувати проблему. 

Фітолампи: огляд популярних моделей

Фітолампи: огляд популярних моделей

Осінь скоротила світловий день, і рослинам на підвіконні, яким і так дістається замало світла в квартирі чи будинку, стає дедалі сумніше. Тож для деяких рослин доводиться використовувати фітолампи і постає вибір – яку саме купити. У цій статті пропонуємо огляд фітоламп, які ми пропонуємо і якими користуємося самі, аби рослинки дісталися до споживачів здоровими і щасливими.

Місячний календар садівника-городника на листопад 2023

Місячний календар садівника-городника на листопад 2023

Місячний календар садівника-городника підкаже, коли краще садити рослини, а також про такі основні роботи в саду й на городі, як збирання врожаю, обрізка дерев і кущів відповідно до положення Місяця. Наш календар також містить поради щодо сезонних робіт на ділянці.

Найкраще добриво для кімнатних рослин – як вибрати

Найкраще добриво для кімнатних рослин – як вибрати

Чи існує найкраще добриво для кімнатних рослин? Розчаруємо: одного конкретного не існує. Адже різні рослини мають різні вимоги до поживних речовин. Більше того, їхні потреби можуть змінюватися залежно від віку рослини, сезону. Вибір повинен базуватися на конкретних потребах вашої кімнатної рослини і, як не дивно, ваших. Правильний вибір тим більш важливий, що рослини у вазоні не отримують з ґрунту такої кількості необхідних речовин, як рослини відкритого ґрунту.  

Як правильно садити саджанці плодових дерев – інструкція

Як правильно садити саджанці плодових дерев – інструкція

Правильно посадити саджанці – чи не найважливіший етап у догляді за деревами. Від нього залежить подальше успішне зростання і плодоношення дерева. Слід врахувати багато моментів: коли садити дерева, правильно підготувати саджанці, розмістити їх належним чином, додати добрива. З цієї статті-інструкції ви дізнаєтеся, як правильно садити саджанці плодових дерев.

Біла цибуля – використання, вирощування, сорти

Біла цибуля – використання, вирощування, сорти

Біла цибуля – це різновид ріпчастої цибулі, який відрізняється від більш звичної нам жовтої не лише кольором, а й смаковими властивостями. Вирощування білої цибулі має певні відмінності, проте вони більше залежать не від кольору цибулини, а від особливостей сорту. Які саме – читайте у нашій статті.

Як вирощувати лимон вдома: покрокова інструкція і сорти

Як вирощувати лимон вдома: покрокова інструкція і сорти

Вирощування лимонів у домашніх умовах може бути захопливим і практичним хобі. Лимонне дерево з його глянцевим листям і ароматними квітами надає інтер'єру свіжий і живий вигляд. Крім того, за належного догляду ви отримаєте приємний бонус у вигляді плодів. Але щоб їх отримати, потрібно знати як правильно вирощувати лимон. У цій статті ми надамо вам, докладні інструкції з вирощування лимона, а також список відповідних сортів. 

Як виростити апельсин: догляд і важливі моменти

Як виростити апельсин: догляд і важливі моменти

Хочете виростити апельсин? Ми розповімо – як. Природний ареал апельсинів далекий від України, там більше сонця і тепла. Навіть на Півдні України складно примусити апельсин плодоносити, що вже й казати про інші регіони. Щоб добитися смачних помаранчевих плодів в Україні, доведеться вирощувати апельсин вдома, в теплиці чи оранжереї, догоджаючи йому і створюючи відповідні умови. Це не так складно як здається, проте потребує наполегливості і послідовності. З цієї статті ви дізнаєтеся: як вирощувати апельсин, зокрема як поливати, які потрібні добрива, про популярні сорти апельсина.