Блог

Розсада Фріго

Розсада Фріго

Все частіше в каталогах виробників зустрічається полуниця, зазначена терміном «Фриго». Розсада Фріго - це не новітній сорт, а спосіб отримання молодих рослин. Що таке метод Фріго і в чому його особливості?

Перша обробка саду навесні

Перша обробка саду навесні

Дбайливий господар починає роботи в саду в перші теплі березневі дні. Потрібно переконатися, що зиму пережили молоді саджанці, наскільки сильно пошкоджені морозом вже дорослі дерева.

ЯК ОТРИМАТИ СИЛЬНУ РОЗСАДУ ТОМАТІВ?

ЯК ОТРИМАТИ СИЛЬНУ РОЗСАДУ ТОМАТІВ?

Після того, як ви вирішили, який сорт томатів ви будете вирощувати( якщо не вибрали то вам сюди НАТИСНИ), вибрали місце для посадки, і подбали про інші необхідні речі, саме час підготувати розсаду. Це дуже важливий етап, від якого залежить весь ваш майбутній урожай, тому нехтувати цією процедурою не варто. Як виростити міцну розсаду помідорів в домашніх умовах, щоб надалі отримати багатий врожай?

ОЗИМНИЙ ПОСІВ МОРКВИ

ОЗИМНИЙ ПОСІВ МОРКВИ

Озимний посів моркви гарний тим, що коренеплоди звичних сортів виходять більшими і солодкими, ніж при посіві веною. Пояснюється це тим, що насіння починає проростати ранньою весною, коли в ґрунті ще міститься багато вологи, так необхідної проросткам на перших етапах

Захист плодових весною та восени.

Захист плодових весною та восени.

Важливим етапом щорічних садових турбот є підготовка дерев в своєму саду до зими та початку вегетації весною. Окрім процедури обрізки плодових дерев потрібно знати, яким чином захистити дерева від різних шкідників і хвороб. Проводячи обприскування дерев восени, ми забезпечимо їм квітучий і здоровий вигляд в наступному сезоні, що позитивним чином відіб’ється на майбутньому врожаї. Оскільки пізня обробка зазвичай супроводжується дощовою погодою, то потрібно почекати суху погоду, інакше зусилля будуть марними. Погода для обприскування дерев повинна бути безвітряною і сухою.  А ось які препарати будуть дієві допоможе дізнатись МАРКЕТ. ВСЕ РОСТЕ.

Способи укриття винограду на зиму

Способи укриття винограду на зиму

ПІДГОТОВКА і УКРИТТЯ ВИНОГРАДУ

Небагато початківців виноградарів і садівників знають, як укрити виноград на зиму, щоб зберегти рослини від холодної зими і різких перепадів температур. Захист виноградника в зимовий період є важливим агротехнічним заходом, так як неправильне укриття може позбавити господарів не тільки смачного врожаю, але і виноградних кущів повністю. Зазвичай підготовчі роботи починають ще в суху погоду десь в середині жовтня. Ми підготували Вам основні рекомендації у цій клопіткій справі.