Блог

Гербіциди післясходові для городніх культур

Гербіциди післясходові для городніх культур

Захист городніх культур від бур’янів є важливим елементом в землеробстві,  тому що вони пригнічують культурні рослини, забираючи поживні речовини, вологу, повітря, світло, тепло. Це може призвести до втрати врожаю на 28-45%. Для швидкого та ефективного позбавлення ділянок від шкідливих рослин, застосовують гербіциди.

Добрива для лохини

Добрива для лохини

Багато городників садять на своїй ділянці нові культури, якими раніше вони не займалися. Чорниця належить до їх числа. В останні роки ягода набирає стрімку популярність у садівників, але щоб виростити багатий урожай ягід, потрібно правильно доглядати культуру та обов'язково її підживлювати.

Мигдаль: огляд сортів, правила посадки та догляд

Мигдаль: огляд сортів, правила посадки та догляд

Мигдаль по праву цінується за смачні ядра в кісточках, що містять цілий перелік корисних речовин та живильних мікроелементів. У південних районах з теплим кліматом нескладно створити сприятливі умови для зростання та плодоношення культури. Однак є сорти рослини, які чудово почуваються в регіонах з більш прохолодним кліматом.

Хвороби розсади: перші ознаки та як вчасно запобігти поширенню

Хвороби розсади: перші ознаки та як вчасно запобігти поширенню

Вирощування розсади – серйозний період розвитку овочевих культур, що впливає майбутню врожайність. І звичайно, кожен городник прагне виростити здорову та міцну розсаду. Однак розсада часто піддається серйозним інфекційним захворюванням, вилікувати які досить непросто, особливо коли хвороба виявилася в запущеній стадії. Тому дуже важливо ретельно оглядати пагони, займатися профілактикою та зміцненням молодих рослин.

Огляд новинок огірків

Огляд новинок огірків

Кожен садівник самостійно обирає найкращі сорти огірків. На цей вибір впливають особисті переваги та досвід, характеристики та особливості вирощування популярних сортів та новинок.

У гонитві за високим урожаєм багато городників рік у рік користуються вже перевіреними сортами огірків, збирають та пророщують насіння. Однак треба пам'ятати, що під впливом перехресного запилення якість їх значно погіршується, і це означає, що настав час спробувати щось нове. На які параметри варто звернути увагу при виборі насіння? Спробуємо розібратися у цьому питанні.

Безпечний контроль шкідників від Самміт-Агро

Безпечний контроль шкідників від Самміт-Агро

Ви займаєтеся вирощуванням овочевих чи зернових культур, плодових дерев, ягідних культур, а також декоративних дерев чи кущів? Тоді ви неодмінно знайомі з надокучливими шкідниками, що завдають великої шкоди цим культурам, і шукаєте найефективніший засіб захисту рослин.
Найнебезпечнішими серед шкідників є павутинний кліщ, білокрилка, попелиці, личинки щитівок, трипсів тощо. До того ж немає різниці ви вирощуєте культури у відкритому чи закритому ґрунті – для шкідників скрізь прекрасні умови і їх потрібно якнайшвидше знищувати.

Протруйники для городніх культур

Протруйники для городніх культур

Як же радіє душа садівника від милування весняним городом, коли весело пробиваються перші паростки, тягнуться до сонця, і вже можна очікувати майбутній багатий урожай. А навколо неповторні аромати квітів та дзижчання перших травневих жуків.

Смородина навесні: як обрізати та чим захистити від хвороб та шкідників

Смородина навесні: як обрізати та чим захистити від хвороб та шкідників

Смородина не вважається особливо вимогливою культурою, проте все одно вимагає певного догляду, без якого почне різко знижуватися врожайність, стиглі ягоди стануть дрібнішими. Досвідчені садівники знають: щоб цього уникнути, необхідно провести навесні три основні процедури: обрізання, весняне підживлення та ефективний захист від шкідників та всіляких хвороб.

Ініціатор: системний інсектицид із добривом

Ініціатор: системний інсектицид із добривом

Одним із найпопулярніших препаратів, що застосовуються городниками, є найновіший системний інсектицид Ініціатор, виробником якого стала німецька компанія Bayer. З'явившись нещодавно на сільськогосподарському ринку, препарат встиг набрати тисячі позитивних відгуків від власників садових ділянок завдяки ефективному захисту плодових та овочевих культур, декоративних рослин від шкідливих комах.