Блог

Цибуля сіянка: відповіді на часті питання

Цибуля сіянка: відповіді на часті питання

Цибуля — одна з найпоширеніших овочевих культур. На кожному садовій ділянці вирощується хоча б кілька грядок. Як у новачків, так і у городників зі стажем часто виникають питання по вирощуванню цибулі. У цій статті ми відповімо на них.

Яке насіння на розсаду висівають першим, строки й правила посадки

Яке насіння на розсаду висівають першим, строки й правила посадки

В останній зимовий місяць для городників починаються клопоти, пов'язані з посівом насіння для розсади. Першими висівають рослини, у яких більш тривалий період вегетації й зробити це пізніше не можна. Це деякі квіти, овочеві та ягідні культури. У цій статті ми детально розповімо про кожного з них.

Підготовка насіння до вирощування розсади

Підготовка насіння до вирощування розсади

Правильна підготовка насіння до посадки дуже важлива. Саме від якості посадкового матеріалу залежить безпосередньо майбутній урожай. Тільки найкраще насіння гарантують відмінну схожість, дружне проростання й отримання сильних і здорових рослин. Існує кілька способів підготовки насіння городніх культур.

Мікрозелень: що це таке, користь та правила вирощування

Мікрозелень: що це таке, користь та правила вирощування

Новітній тренд світової кулінарії та здорового харчування — мікрозелень. Спочатку паростками тільки прикрашали готові страви. Але проведені дослідження довели виняткову цінність такої їжі для людського організму. Сьогодні вирощування мікрозелень стає популярним видом агробізнесу. Але виростити мікрогрін і в умовах квартири зовсім не складно. Насіння мікрозелені пропонуємо придбати у великому асортименті в нашому інтернет-магазині.

Балконна грядка або город на підвіконні

Балконна грядка або город на підвіконні

Город на балконі або підвіконні — це реально. Вирощувати овочі й трави дуже захопливе заняття, це можна робити навіть в зимову пору року. І це не просто хобі, а прекрасна підмога в господарстві, свіжа вітамінна зелень до вашого столу. Але потрібно грамотно підійти до організації городу на підвіконні. Тоді неодмінно все вийде.

Зелені овочі - Топ 10: властивості, склад і користь

Зелені овочі - Топ 10: властивості, склад і користь

Зелені овочі сьогодні — дуже популярна складова харчування. Вони входять в різні дієти для схуднення. Для людей, які піклуються про своє здоров'я, вони також необхідні. Розповімо докладніше про 10 найкорисніших і поширених зелених овочах.

Протруйник Шедевр

Протруйник Шедевр

При вирощуванні картоплі, як в домашньому, так і в фермерському господарстві, в першу чергу постає питання, як захистити рослини від хвороб. Хочеться отримати урожай великий і якісний. Правильно вибрані засоби для захисту рослин — запорука успіху. Вони повинні бути ефективні, надійні й відносно недорогі. Протруйник Шедевр справедливо вважається кращим протравлювачем для картоплі. Придбати його можна в нашому інтернет-магазині.

Передзамовлення

Передзамовлення "Весна 2020"

З грудня 2020 інтернет-магазин «Vse Roste» починає прийом попередніх замовлень на весняні сезонні товари "Весна 2020". Асортимент дуже великий, всі товари відмінної якості. 

Фунгіцид Чарівник

Фунгіцид Чарівник

Грибки — збудники багатьох захворювань, якими уражаються рослини. Для захисту від них використовують фунгіциди. Вони надають профілактичну і лікувальну дію, допомагають запобігти масовій загибелі культур і зберегти врожай. При правильному використанні й дотримання запобіжних заходів вони безпечні для людини та природи. Фунгіцид Чарівник (Презенс Технолоджи) використовується для захисту і лікування томатів, картоплі від фітофторозу та інших небезпечних захворювань. Ефективність його об'єктивно вище інших препаратів, які вважалися в Україні еталоном в боротьбі з фітофторозом пасльонових.