Блог

Петунія та сурфінія

Петунія та сурфінія

Популярність петунії серед садівників і ландшафтних дизайнерів зберігається вже не один рік. Ажіотажний попит на рослину, відому своїм пишним цвітінням, стимулював численні селекційні роботи з культурою. Яку петунію вибрати для посадки і як за нею доглядати?

Посадка часнику на зиму

Посадка часнику на зиму

Восени настає пора не тільки збирання врожаю, а й посадки деяких культур. Під зиму можна садити зелень, цибулю, моркву, буряк і часник. Вони повинні мати достатню морозостійкість, щоб перенести довгий зимовий період. Як правильно висадити часник на зиму?

Декоративні чагарники, що прикрашають сад восени

Декоративні чагарники, що прикрашають сад восени

Навесні й влітку декоративні чагарники радують неймовірним, пишним цвітінням, ніжним забарвленням листя. Однак з настанням осені частина листя опадає, рослини готуються до періоду спокою. Ділянка вже не виглядає так привабливо, а яскравих фарб так не вистачає. Які декоративні чагарники прикрасять сад восени?

Вирощування цитрусових вдома

Вирощування цитрусових вдома

Плодоносні кімнатні культури завжди були в пріоритеті у квітникарів. Легко можна виростити полуницю, томати або огірки. Але особливо цінуються цитрусові кімнатні рослини. Як правильно доглядати за цитрусами вдома?

Екзотичні кімнатні рослини

Екзотичні кімнатні рослини

Екзотичні рослини — самі незвичайні мешканці кімнатних підвіконь. Вони дивують своїм зовнішнім виглядом, стають центром тяжіння в будь-який домашній колекції. Як правильно доглядати за екзотичними кімнатними рослинами?

Осіння побілка дерев

Осіння побілка дерев

Восени садівникам необхідно виконати ряд обов'язкових заходів: удобрити ґрунт, зібрати органічне сміття. Крім того, важливо подбати про захист стовбурів дерев за допомогою побілки. Як, чим і коли правильно білити дерева?

Екоплант: краще осіннє добриво

Екоплант: краще осіннє добриво

Удобрення ґрунту — необхідний садовий захід, який проводять не менше 2 разів за сезон. Без внесення поживних складів ґрунт поступово виснажується, знижується врожайність всіх культур. У чому переваги добрива Екоплант для осіннього внесення?

Посадка малини восени

Посадка малини восени

За осінній період садівникам необхідно очистити ділянку від однорічних культур, підготувати до зимівлі багаторічні, а також зайнятися посадковими роботами. Якщо малинник потребує оновлення, то осінь — найсприятливіший час для заміни кущів. Як восени правильно висаджувати малину?

Прибирання осіннього врожаю: як зберігти урожай

Прибирання осіннього врожаю: як зберігти урожай

Осінні врожаї — найважливіші для садівників, адже це результат праці за цілий сезон. Плоди, заготовлені восени, призначені для вживання до самої весни. Як правильно збирати й зберігати зібрані овочі та фрукти?