Блог

Агроволокно: види, застосування, укриття рослин на зиму

Агроволокно: види, застосування, укриття рослин на зиму

Сучасні синтетичні матеріали здатні істотно спростити життя садівникові. Пластик, поліпропілен стали незамінні в присадибному господарстві. Одним із сучасних матеріалів, популярних серед садівників, стало агроволокно. Що це таке? Як можна використовувати його восени?

Гербіцид

Гербіцид "Чистопол" - особливості препарату

Яким би регулярним не було прополювання на дачній ділянці, бур'яни з'являються знову і знову. У цій нерівній боротьбі на допомогу садівникові приходять гербіциди — спеціальні засоби для знищення бур'янів. У чому особливості та переваги препарату Чистопол?

Осінні роботи у квітнику

Осінні роботи у квітнику

З настанням осені приходить пора подбати не тільки про сад і город. Уваги вимагають квіткові культури, які радували око протягом усього сезону. Які роботи у квітнику слід провести восени?

Догляд за садом восени

Догляд за садом восени

До настання стійких заморозків садівникам треба встигнути завершити всі дачні справи. Видаляють з ділянки все сміття, готують ґрунт під весняні посадки. Чи не менших турбот вимагає і сад. Які заходи включає догляд за садом восени?

Як зробити компост з опаслого листя

Як зробити компост з опаслого листя

З настанням стійкої холодної погоди дерева починають скидати листя. Одні садівники поспішають позбутися такого органічного сміття. Інші, навпаки, збирають листовий опад і використовують його з користю. Що можна зробити з опалим листям?

Підготовка газону до зими

Підготовка газону до зими

Газонна трава на ділянці виконує декоративні функції. Для підтримки приємного, смарагдового кольору, вона потребує регулярного догляду протягом сезону. Але особливо важливі підготовчі роботи перед зимівлею. Як готувати газон до зими, щоб галявина радувала око навесні?

Гербіцид Оберіг - особливості препарату

Гербіцид Оберіг - особливості препарату

Сміттєві культури на дачній ділянці завжди доставляють масу незручностей. Залишені без контролю бур'яни готові повністю затягнути посадки буквально за пару тижнів. Позбутися від них можна лише при регулярному прополюванні або з використанням спеціальних препаратів. Якими перевагами володіє гербіцид Оберіг?

Огірок Бодіна та Еліза

Огірок Бодіна та Еліза

Селекціонери щорічно радують садівників десятками нових сортів огірка. Їхня праця спрямована на збільшення врожайності, стійкості до несприятливих умов. Такі рослини дозволяють отримати багатий урожай навіть на малій площі. Якими перевагами володіють гібриди огірка Бодіна й Еліза?

Петунія та сурфінія

Петунія та сурфінія

Популярність петунії серед садівників і ландшафтних дизайнерів зберігається вже не один рік. Ажіотажний попит на рослину, відому своїм пишним цвітінням, стимулював численні селекційні роботи з культурою. Яку петунію вибрати для посадки і як за нею доглядати?

Посадка часнику на зиму

Посадка часнику на зиму

Восени настає пора не тільки збирання врожаю, а й посадки деяких культур. Під зиму можна садити зелень, цибулю, моркву, буряк і часник. Вони повинні мати достатню морозостійкість, щоб перенести довгий зимовий період. Як правильно висадити часник на зиму?