Цибулини гіппеаструмів

Знайдено: 1 - 25 серед 25 товарів

Гіппеаструм — багаторічна цибулинна рослина з сімейства амарилісових. У природі він росте в тропіках Південної Америки та Африки. Цінуються гіппеаструми за свої чудові квіти, що відрізняються великою різноманітністю форм і забарвлень. Якщо ви хочете виростити гіппеаструм, цибулини з Голландії можна замовити й купити в нашому інтернет-магазині. Вартість їх доступна та конкурентоспроможна.

Різновиди гіппеаструма

У гіппеаструмів листя довгі й досить широкі, шкірясті, глянсові. Потужний квітконос висотою від 50-60 см і до 1 м, пустотілий всередині й без листя. Суцвіття складається з 2-6 квіток-дзвоників діаметром близько 20 см. Квіти можуть бути з округлими або загостреними пелюстками. Сучасні сорти бувають:

  • прості - White, Stargazer, Samba, Red, Premiere, Monte Carlo;
  • махрові - White Nymph, Sweet Nymph, Sunshine Nymph, Pretty Nymph, Pretty Nymph, Aphrodite та ін.

Забарвлення квітів буває практично всіх кольорів веселки — зеленувато-білого, рожевого, яскраво-червоного, вишневого, кремового, лимонного, з кольоровими прожилками, смужками, плямами. Аромат може бути присутнім чи ні. Сучасних сортів гіппеаструмів існує більше тисячі.

Особливості та переваги вирощування гиппеаструма

Кореневища гиппеаструма — це округла цибулина діаметром 5-10 см. Вирощують їх переважно як кімнатні або оранжерейні рослини. Цибулини не морозостійкі, бояться навіть невеликих заморозків. Цвісти гиппеаструм може практично в будь-який час року, одноразово або двічі на рік. Це одна з кращих рослин для вигонки.

Після цвітіння поступово скорочують полив і підживлення рослин. Все листя повинні відмерти, а коріння залишаються живими. Мінімум 8-10 тижнів цибулини відпочивають, містять їх в темному, сухому і прохолодному місці. Поливати їх слід лише зрідка — раз в 3-4 тижні.

Можна регулювати терміни цвітіння гіппеаструмів. Для цього за 7-10 тижнів до потрібної дати їх заносять в тепле і світле приміщення і починають поливати. Квіти в'януть через 1,5 тижні після розкриття.

Для посадки цибулин гіппеаструмів вибирають невеликий горщик. У тісній місткості саджанці з'являються швидше, квітнуть активніше. Необхідна легка, поживна земляна суміш і хороший дренаж. Висаджують цибулину так, щоб приблизно половина її залишалася над поверхнею землі.

Чому вигідно купити у нас

Ми пропонуємо нашим покупцям тільки якісний посадковий матеріал за помірними цінами. Гарантуємо їх швидке укорінення і зростання, при дотриманні правил посадки й догляду. Менеджери нашого магазину завжди готові надати професійну консультацію і відповісти на всі ваші запитання. Доставлення в Україні здійснюється різними способами: поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Це швидко і зручно. Уже через кілька днів акуратно упаковані цибулини будуть у покупця.