Відлякувачі й знищувачі шкідників

Знайдено: 1 - 16 серед 16 товарів

Комахи, гризуни та птахи здатні знищити значну частину врожаю та завдати суттєвої шкоди майну великих агровиробників і власників присадибних ділянок. Крім того, деякі шкідники переносять хвороби, які небезпечні для здоров'я людей. Щоб запобігти виникненню таких проблем, необхідно купити відлякувачі й знищувачі шкідників.

 

Сфера застосування відлякувачів й знищувачів шкідників

Знищувачі шкідників використовують, щоб позбавитися від гризунів у будинку, на полі, а також у місці зберігання зернових або овочевих культур. Спеціальні відлякувачі застосовують, щоб захистити врожай фруктів та ягід від птахів.

 

Види відлякувачів й знищувачів шкідників

Купити відлякувачі й знищувачі шкідників в Україні можна у великому асортименті, а щоб зробити вибір, варто знати їх принцип дії. Вони відрізняються за призначенням, принципом роботи та іншими характеристиками. Найбільшою популярністю користуються такі види товарів:

  • Липучі пояси для дерев.

Стрічки, які вкриті спеціальним клейким складом, призначені для виловлювання комах. За їх допомогою знищують шкідників на плодових та декоративних деревах у садах, паркових зонах і лісових насадженнях. Клейкою стрічкою, наприклад бренду BROS, обмотують стовбури та гілки й таким чином контролюють кількість комах та їх розповсюдження.

  • Дератизаційні контейнери.

Пластикові контейнери, що замикаються на ключ, призначені для безпечного розміщення в приміщеннях і на відкритому повітрі отруйних приманок для знищення мишей та щурів. Також такі контейнери можна застосовувати для розміщення отрути від побутових комах. В деяких моделях, наприклад, в контейнерах Дуаль, в комплектацію входить спеціальна ємність для сипучих приманок та металевий стрижень для нанизування інших видів отрути.

  • Електричні відлякувачі комарів.

Сучасні пристрої, наприклад, CTRL-ID301V, використовують в приміщеннях для відлякування комарів за допомогою інфразвуку. Вони не виділяють речовини, небезпечні для здоров'я людини, не мають специфічного запаху. Комарі та інші шкідливі комахи під впливом інфразвуку покидають приміщення та не наближаються до нього.

  • Відлякувачі птахів у вигляді муляжів.

Пластикові ворони та інші птахи захищають сади та городи, відкриті тераси та балкони. Їх можна застосовувати як елементи декору при створенні ландшафтного дизайну.

  • Електричні відлякувачі кротів, змій та гризунів, які встановлюються в землю.

Ефективні пристрої, наприклад, CTRL-MO113S, зовнішнім виглядом нагадують садові ліхтарі, оснащені світлодіодами. Вібрації, які вони випромінюють, змушують гризунів, змій та кротів покинути територію. Пристрої зазвичай працюють від сонячних батарей, повністю безпечні для здоров'я людей та домашніх тварин.

 

Де купити відлякувачі та знищувачі шкідників онлайн в Україні

Купуйте відлякувачі та знищувачі шкідників за доступними цінами в нашому інтернет-магазині. В наявності товари відомих брендів, які мають високу якість, служать довгий час. Відправляємо всі замовлення максимально швидко, можлива доставка по всій Україні.

 

Обирайте та купуйте відлякувачі та знищувачі шкідників, щоб захистити від комах, щурів, змій, мишей та кротів врожай та вашу оселю.