Інвентар для саду та городу

Знайдено: 1 - 48 серед 441 товар

Робота на землі — це важка праця. Навіть для догляду за невеликою ділянкою доводиться прикладати багато зусиль протягом практично всього року. Щоб полегшити задачу садівників і городників пропонуємо в каталозі нашого інтернет-магазину замовити й купити спеціальні товари. Це інструменти для саду, інструменти для городу та ін. Вся продукція відмінної якості за помірними цінами.

Різновиди товарів для саду та городу

У нашому асортименті наступні види продукції:

  • Секатори. Ручний інвентар для обрізання пагонів, тонких гілок при формуванні й проріджуванні крони дерев, чагарників.
  • Плоскорізи. Ручні садово-городні інструменти для обробки ґрунту — розпушування, підгортання, прополювання. Являють собою металеве лезо, розташоване під кутом до держака.
  • Сучкорізи. Тип ножиць, секатор з довгими ручками. Використовуються для обрізання гілок і сучків.
  • Пили садові. Спеціальні пили для обрізання дерев. Ріжуть вони у зворотному напрямку, тобто на себе.
  • Ножиці для живоплоту. Садові інструменти для формування живоплоту, стрижки чагарників, видалення гілок.
  • Ножиці для трави. Спеціальні інструменти для комфортного, швидкого й зручного підстригання газонів.
  • Парники. Легкі й зручні мобільні конструкції для дачі, що складаються з пластикових дуг і покриття з агроволокна. Встановлювати їх дуже легко. У парниках можна вирощувати розсаду, ранню зелень, овочі. Вони надійно захищають сходи від заморозків і вітрів.
  • Пристовбурні кола. Можуть бути виконані з кокоса або щільного агроволокна. Використовуються для мульчування й захисту ґрунту біля стовбурів дерев і чагарників.

А також лопатки, культиватори, обмежувачі для газону, пристовбурні кола, рукавички, граблі, прилади від кротів, садові аксесуари.

Переваги покупки товарів для саду та городу у нас

Якість робочого інвентарю для саду — ключовий критерій його вибору. Ергономічним і функціональним інструментом працювати легко і приємно. Він прослужить дуже довго, а, значить, вартість його виправдана.

Ми ретельно відбирали кожну позицію в нашому каталозі. Всі вони відповідають найвищим вимогам. Це продукція добре відомих фірм-виробників України і Європи, що зарекомендували себе - EuroCocos, Bradas, BROS, Cell-Fast, GREENMILL. Ці інструменти добре оцінили вже багато наші покупці.

Щоб зробити покупку, необхідно оформити замовлення на сайті. Якщо виникають труднощі при виборі та необхідна консультація, можна звернутися до наших менеджерів. Відразу ж після оплати замовлення буде відправлений покупцеві. Доставлення в Україні можливо поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Це завжди швидко, зручно і надійно.