Цибулини бегонії

Знайдено: 1 - 24 серед 24 товари

Бегонії сьогодні дуже популярні. Вони приваблюють своєю декоративністю і тривалим періодом цвітінням. Родина їх — Гаїті. Сімейство бегонієвих налічує понад 1 тис. видів рослин. А створених селекціонерами сортів і гібридів — понад 10 тис. Бульбові бегонії являють собою гібрид, створений з різних видів рослин цього роду. Пропонуємо купити бульби, цибулини бегонії в нашому інтернет-магазині в великому асортименті та за доступними цінами.

Різновиди сортів бегонії

Рослини цього сімейства трав'янисті, з соковитими стеблами довжиною 20-80 см. Листя асиметричні, серцеподібної форми. Розрізняють такі різновиди бегонії:

  • махрова — має пишні, ошатні, гарні квіти;
  • фімбріата — має квіти з порізаним, торочкуватим краєм, схожі на гвоздику або півонію;
  • ампельна — має довгі пониклі стебла і квітконоси.

Забарвлення квітів може бути дуже різним — від білої, до всіх відтінків червоного, рожевого, жовтого, фіолетового та ін. Селекція бегонії дуже масштабна. Створюються групи з квітками різних розмірів і форм, а також пристосованих до відкритого ґрунту.

Особливості та переваги вирощування бегонії

Саджанці бегонії виростити нескладно, але потрібно дотримуватися основних правил догляду. Висаджують ці рослини у відкритий ґрунт або в горщики, контейнери, на балконах, лоджіях, в кімнаті. Хороші результати дає почергове вирощування — у горщику і на наступний рік в ґрунті.

Різні сорти вимагають різного рівня освітленості. Бегонії з дрібними квітами люблять сонячні місця, а крупноквіткові воліють тінь. Всі рослини цього виду вологолюбні. При нестачі поливів листя їх тьмяніють, а бутони обпадають. Але надлишку вологи також слід уникати.

Бегонії спочатку нарощують кореневу масу, а потім з'являються пагони. Бульби перед посадкою витримують в розчині марганцівки близько години. Потім, для проростання, їх акуратно розкладають в місткостях з торфом, заглиблюють на третину. Субстрат підтримують в постійно вологому стані, захищаючи від сонця. Бульби з молодими пагонами висаджують на постійне місце зростання.

З настанням осінніх заморозків зрізують надземну частину бегонії. Кореневища витягають, залишають в коробці в теплому місці на 2 тижні. А потім засипають торфом і прибирають на зберігання в прохолодне приміщення до весни.

Чому вигідно купити у нас

Щоб замовити посадковий матеріал, необхідно оформити покупку на сайті. Всі цибулини бегоній в каталозі мають відмінну якість і гарантовану сортність. До кожного товару є докладний опис. На всі питання готові відповісти менеджери інтернет-магазину.

Доставлення в Україні здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Вартість доставлення розраховується, в залежності від тарифів вантажоперевізника.