Каталог прилипачів - товари фермерам

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Прилипачі (поверхнево активні речовини, скорочено – ПАР) – це препарати, які додають до розчинів засобів захисту рослин задля підвищення їх ефективності. ПАР зменшують випаровування крапель робочого розчину після обробки рослин, забезпечують збільшення площі розтікання крапель пестицидів. Також купити прилипачі варто для поліпшення сумісності компонентів при приготуванні бакових сумішей. 

Робочі розчини, в які додані прилипачі, після висихання створюють на поверхні рослин плівку, що посилює активність діючих речовин. Крім того, захисна гелеподібна плівка перешкоджає змиванню препаратів атмосферними осадами. Водночас прилипач не перешкоджає диханню рослин, не пригнічує життєдіяльність корисних мікроорганізмів. 

Чому варто купити прилипачі в Україні для фермерських господарств:

  • Використання ПАР знижує витрату гербіцидів, добрив та інсектицидів для позакореневих підживлень, що приносить економічну вигоду.
  • Прилипачі зменшують негативний вплив агрохімії на навколишнє середовище, тому що перешкоджають випаровуванню, стіканню та зносу з рослин крапель робочих рідин.
  • Кількість необхідних обробок насаджень культурних рослин зменшується, що дає можливість отримати додаткову економію хімічних препаратів та трудовитрат. 

Таким чином, використання ефективного прилипача для обприскування рослин позитивно впливає на рентабельність фермерського аграрного господарства, а також зменшує негативний вплив хімічних агротехнічних засобів на довкілля. 

Види прилипачів

В сільському господарстві найчастіше використовують неіонізуючі поверхнево активні речовини: етоксилат ізодецилового спирту, етоксилований нонілфенол. 

Також прилипачі ділять на наступні групи:

  • препарати для гербіцидів;
  • засоби для замочування коренів;
  • ПАВ для обробки насіння;
  • поверхнево активні речовини для фунгіцидів;
  • засоби для інсектицидів.

Правила вибору прилипачів

ПАР для бакових сумішей обирають з урахуванням усіх компонентів, які входять до складу. Інформація про сумісність прилипача з різними видами гербіцидів та рекомендації щодо його використання вказані в інструкції. Зазвичай змішування ПАР різних видів не рекомендується, це може призвести до згортання суміші.

Важливо пам'ятати, що до складу багатьох сучасних агротехнічних препаратів вже входять поверхнево активні речовини, додавати їх самостійно не треба (у кінцевому складі кількість ПАР не має перевищувати 5%). 

При виборі також необхідно враховувати вид обробки та культуру. За наявності сумнівів в сумісності пестицидів з ПАР, варто проконсультуватися зі спеціалістом. 

Де купити прилипачі недорого в Україні

Купуйте прилипачі онлайн в нашому інтернет-магазині. Для оптових покупців діють вигідні знижки. Завжди в наявності великий асортимент прилипачів від таких відомих брендів, як Ecofol (Болгарія), FMC (США), ProtectiON (Китай), Альфа Смарт (Україна), Укравіт (Україна), Summit Agro (Японія) в середніх та професійних упаковках. 

Замовляйте прилипачі онлайн з доставкою по Україні, сервіс нашого інтернет-магазину не підведе.