Бондарні вироби

Знайдено: 1 - 48 серед 50 товарів

Виробництво бондарних виробів — особливе мистецтво, яким слов'янські народи володіли з давніх-давен. Сьогодні воно також не втрачає актуальності. Дубові бочки та інший посуд з натуральної деревини ніякими сучасними матеріалами замінити не можна. Бондарні вироби являють собою посудину, стінки якої складаються з окремих планок і стягнуті обручами. Раніше виробництво було повністю ручним. Але в наші дні майстри використовують спеціальні верстати, які надають форму, стягують, осаджують обручі. Але деякі операції як і раніше виконують тільки вручну й за допомогою інструментів, які існували багато століть. У нашому інтернет-магазині пропонуємо купити бондарські вироби відмінної якості за доступними цінами.

Різновиди бондарних виробів

В каталозі сайту представлені наступні категорії товарів:

  • Аксесуари для лазні та сауни з дуба — зграї, відра, запарники, відра водоспадні різного об'єму, черпаки.
  • Бочки липові для меду — місткості різного об'єму від 0,25 л до 80 л.
  • Бочки дубові для соління і квашення — місткості різного об'єму від 3 л до 200 л.
  • Бочки для вина і коньяку — місткості на підставках з кранами, різного об'єму від 3 л до 100 л.

Особливості та переваги використання бондарних виробів

Як матеріали для створення бондарних виробів використовуються:

  • Дуб. Вважається найкращим матеріалом для дерев'яного посуду. Дубова деревина важко ріжеться, але прекрасно колеться. Вона пружна, після розпарювання набуває гнучкість, легко згинається. Це незамінна властивість для виготовлення бочок. Щільний, важкий матеріал відмінно сушиться, при цьому не жолобиться і не розтріскується. В його складі є особливі речовини, що дезінфікують, захищають від ураження гнильними бактеріями.
  • Липа. Деревина її м'яка й однорідна. Вона добре ріжеться і колеться в будь-яких напрямках, не жолобиться і слабо тріскається. Її перевагою є мале всихання, втрата об'ємності. Посуд з липової деревини, навіть довго лежить порожній, не розсихається.

Бочки дерев'яні та інші місткості грають величезну роль в приготуванні харчової продукції. Для хорошого вина потрібен не тільки хороший виноград і правильні пропорції. Без справжнього дерев'яного барила отримати напій найкращого смаку з тонким ароматом не вийде. І правильно засолити овочі та гриби можна тільки в дубовій бочці. А вироби з липової деревини відмінно підходять для зберігання меду.

Чому вигідно купити у нас

У нашому інтернет-магазині тільки якісні бондарські вироби від перевірених виробників за оптимальною вартістю. Щоб замовити будь-який товар на сайті, оформить покупку. Менеджери готові надати професійну консультацію з будь-яких питань. Доставлення в Україні можливо поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Це швидко і вигідно.