Пристовбурні круги

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Ділянка землі біля приватного будинку або дачі потребує постійного догляду та дбайливого ставлення, в тому числі важливо турбуватися про пристовбурні кола дерев та кущів. Їх залишають вільними від рослин, засаджують газонною травою або мульчують. Для найбільш зручного облаштування ділянок біля стовбурів дерев та кущів варто купити пристовбурні круги або спеціальні листи з кокосового волокна. 

Переваги мульчування

Догляду потребують, як плодові дерева та кущі, так і декоративні рослини. Він обов'язково має охоплювати полив, внесення добрив та обрізку, а також підтримання порядку на прилеглій території. Для покращення якості ґрунту, підтримки його родючих властивостей, попередження активного росту бур'янів та утворення захисту на поверхні використовують мульчування. Завдяки цьому також покращується живлення культурних рослин, їх коренева система захищається від впливу низьких температур. 

Під мульчуванням розуміють покриття поверхні ґрунту мульчею (природними або штучними матеріалами, які подрібнені до певних розмірів). Досвідчені аграрії називають мульчування одним із найефективніших аграрних прийомів підтримки здоров'я рослин і високої якості ґрунту, захисту від морозів та бур'янів. 

Для мульчування навіть кількох дерев і кущів потрібно витратити досить багато сил і часу. Позбавити себе такої роботи можливо, якщо купити пристовбурні круги онлайн або придбати спеціальні листи із кокосового волокна. Великий асортимент діаметрів кругів дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожної рослини. Наприклад, для дорослих дерев варто купити пристовбурні круги в Україні діаметром 50-60 або 80 сантиметрів. Для кущів підійдуть середні круги, наприклад, з діаметром 40 сантиметрів. Крім того, в каталозі представлені невеликі круги (наприклад, діаметром 19 сантиметрів), які зручно використовувати для квітів та інших декоративних рослин в горщиках. 

Основні переваги використання пристовбурних кругів

Пристовбурні листи та круги просто та швидко встановлюються. При їх використанні немає потреби витрачати час на самостійне виготовлення мульчі, робота на дачній чи присадибній ділянці значно спрощується. 

Додаткові переваги:

  • Натуральне кокосове волокно, яке використовують для виготовлення пристовбурних листів та кругів, є екологічно чистим природним матеріалом. У складі виробів немає латексу, клею та інших хімічних добавок.
  • Пристовбурні круги та листи ефективно захищають рослини від бур'янів та значною мірою – шкідників.
  • Круги та листи захищають ґрунт пристовбурної зони від пересихання та перегріву, перешкоджають загибелі кореневої системи під час сильних морозів.
  • На відміну від інших матеріалів для мульчування кокосове волокно має нейтральну Рh-реакцію.
  • Кокосові листи та круги можна використовувати для всіх видів дерев, кущів, а також квітів (в тому числі для вазонних рослин). 

Де купити пристовбурні круги в Україні за доступними цінами

Купуйте пристовбурні круги з кокосового волокна в нашому інтернет-магазині. В наявності великий вибір кругів від бренду EuroCocos. Організуємо доставку в будь-який населений пункт України, всі замовлення відправляємо максимально швидко. 

Купуйте пристовбурні круги в нашому інтернет-магазині, рівень нашого сервісу вас приємно здивує.