Насіння багаторічних квітів

Знайдено: 1 - 39 серед 39 товарів
24грн
18грн
Виробник
Hem Zaden (Голландія)
Період цвітіння
червень - жовтень
Розмір Квітки
2,5-4 см
Колір
суміш
Висота Квітки
80 см

Багаторічники — це трав'янисті красиво квітучі рослини, які можуть багато років рости на одному місці. Це вдале рішення для тих, хто не бажає щороку знову засаджувати клумби. Більшість з них сильно розростаються, тому їх ділять і видаляють відростки. Вирощувати багаторічні культури насінням досить просто. Пропонуємо купити насіння багаторічних квітів в нашому інтернет-магазині за найкращими цінами.

Різновиди багаторічних рослин

У нашому каталозі великий вибір посадкового матеріалу багаторічних квітів. Перелічимо найбільш популярні з них:

  • Аквілегія. Трав'яниста рослина сімейства Лютикових. Має розгалужені стебла, листя розсіченою форми, зберігає декоративність до пізньої осені. Квіти аквілегій дуже незвичайні, пониклі, різної величини й забарвлення. Існують сорти двоколірні та махрові.
  • Дельфиніум. Також відноситься до сімейства Лютикових. Попри те, що дельфиніуми отруйні, вони широко використовуються для оформлення квітників. Причина цього — їх декоративність і ефектність, величезна різноманітність сортів і гібридів.
  • Рудбекія. Невибаглива квітка сімейства айстрових. Суцвіття її розташовуються на високих стеблах, вони великі, яскраво забарвлені. Сьогодні виведені гібридні сорти рудбекій з квітками до 20 см самих різних відтінків, від світло жовтого, до коричневого та фіолетового.

А також армерія, алісум, льон, флокс, енотера, костриця, гвоздика, хризантема, мак, дзвіночок, ехінацея, фізостегія та ін. 

Особливості та переваги вирощування багаторічних рослин насінням

Вирощування багаторічників з насіння — це бюджетний спосіб отримати відразу багато рослин рідкісних сортів і незвичайних форм. А деякі з них взагалі неможливо розмножити поділом, наприклад, люпин, мак східний. Рослини, отримані з насіння більш стійкі до несприятливих умов середовища, краще переносять суворі зими.

Посадка багаторічних квітів зручна й вигідна. Клумба з них зберігає привабливий вигляд протягом усього сезону. Ці рослини не потрібно пересаджувати або висівати заново. Вони не вимагають складного догляду й особливих умов вирощування. Більшість з них добре переносить морози та може пережити зиму без захисту.

Під час висадки клумби з багаторічниками важливо грамотно її спланувати. На передньому плані розташовують низькорослі рослини, а на задньому високорослі. Квіти повинні підходити один одному і за колірною гамою.

Чому вигідно купити у нас

У нашому інтернет-магазині зібрані тільки найкращі насіння від провідних виробників за доступною вартості. Їх якість і відповідність сорту ми можемо гарантувати. Щоб замовити товар, необхідно оформити покупку на сайті. Це просто і швидко, а наші менеджери завжди готові прийти на допомогу. Доставлення в Україні здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур'єром.