Цибулини фрезії

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Фрезія — одна з найпрекрасніших цибулинних рослин, що вирощуються садівниками. Це трав'янистий багаторічник з сімейства ірисових. Батьківщиною фрезії є Південна Африка. Фрезія елегантна, ніжна, витончена, з тонким, приємним ароматом. Вона добре підходить для зрізання і складання чарівних квіткових композицій. Пропонуємо купити цибулини фрезії в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.

Різновиди фрезії

Кореневища фрезії є бульбоцибулини, з яких ростуть вузькі, довгі, жорсткі листя і квітконоси. Квітконос зігнутий в сторону, на ньому розташована група з ефектних квітів-дзвіночків. Вони розпускаються поступово, кожен з них живе приблизно тиждень.

У різних сортів фрезії квітки можуть бути простими або махровими. Забарвлення їх також різноманітне. Є фрезії жовті (Yellow), червоні (Red), рожеві (Rose), білі (White), блакитні (Blue). Всі квіти дуже запашні, привертають бджіл.

Особливості та переваги вирощування фрезії

Ще кілька років тому фрезії вирощували виключно в умовах закритого ґрунту, тільки для зрізання. Але завдяки зусиллям селекціонерів сьогодні існують нові сорти, які добре ростуть і у відкритому ґрунті. Успішно вирощують фрезії і як кімнатні рослини. В цьому випадку цвітіння їх доводиться на зимову пору року.

Місце для вирощування фрезій вибирається те, що добре освітлюється сонячним світлом протягом всього дня. У будинку це східні й західні вікна. Ґрунт необхідний родючий, дренований, помірно вологий. Кореневища пророщують в домашніх умовах і висаджують в ґрунт, коли погода буде стійко теплою. Саджанці вимагають помірного, але регулярного поливу, важливо не допускати пересихання ґрунту. У спекотну погоду вранці добре додатково обприскувати фрезії.

Квітне фрезія з кінця липня до середини жовтня. Зів'ялі квіти потрібно відразу видаляти. Щорічно восени, перед настанням заморозків цибулини фрезії викопують і зберігають в теплому приміщенні.

Рекомендуємо висаджувати одночасно, купкою кілька цибулин фрезії. Така клумба буде виглядати дуже ошатно, а квітконоси будуть найрівнішими. Довгі й тонкі квітконоси цієї рослини можуть пошкоджуватися вітрами й дощами. Тому їх необхідно підв'язувати до опори.

Чому вигідно купити у нас

Цибулини фрезії доступні до замовлення на нашому сайті у весняний період року. Весь посадковий матеріал від перевіреного виробника, з Голландії. Він відмінної якості та в точності відповідає заявленому сорту. Доставлення в Україні здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Наші менеджери готові дати професійну консультацію з усіх питань, що виникають.