Насіння квітів - товари фермерам

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Розведення квітів для продажу — вигідний і перспективний напрямок бізнесу. Але для його реалізації потрібні певні знання, навички, організація діяльності. Ключову і дуже важливу роль грає вибір насіння, посадкового матеріалу. Якість квітів безпосередньо залежить від якості насіннєвого матеріалу, його обробки та дотримання умов зберігання. А від якості кінцевої продукції буде залежати в кінцевому підсумку і прибуток агропідприємства. Тому важливо спочатку купувати найкраще насіння квітів оптом. Це вигідно і надійно. Наш інтернет-магазин пропонує купити насіння квітів в професійному пакуванні по доступній ціні та в великому асортименті.

Різновиди насіння квітів для фермерів

Наш прайс-лист містить найбільш популярні різновиди садових квітів для вирощування на продаж. Це петунія, айстра, гвоздика, сальвія, кермек, антиринум, катарантус, вербена та ін. Ці рослини мають постійний попит у покупців. Для їх успішного вирощування розроблені чіткі й зрозумілі рекомендації агротехніки.

В цьому розділі насіння квітів реалізуються тільки в професійному пакуванні. Вони відрізняються великою кількістю насіння, їх відмінною якістю, надійним пакуванням для безпроблемного зберігання. Кожна рослина представлена декількома сортами або гібридами. Це популярні позиції, які добре зарекомендували себе, призери міжнародних квіткових виставок і новинки в селекції.

Виробники насіння з нашого асортимент добре відомі в багатьох країнах світу. Це Satimex (Німеччина), Pan American (USA), Cerny (Чехія), Hem-Genetics (Голландія). Вони спеціалізуються на селекції, виробництві та продажу насіння. Постійно розвиваються, використовуючи новітні досягнення науки, збільшують асортимент продукції, гнучко та оперативно реагують на зміни ринку. Визнанням професіоналізму служать численні дипломи та нагороди.

Чому вигідно купити у нас

Ми постійно спостерігаємо за ринком, вивчаємо попит, відстежуємо поява перспективних новинок і включаємо їх у свій асортимент. Якість нашого насіння, відсутність підробок, відповідність нормам зберігання і термінів придатності ми гарантуємо. Менеджери інтернет-магазину нададуть детальну консультацію з будь-якого питання, що виникає.

Доставлення товарів в Україні здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Вартість доставлення визначається тарифами вантажоперевізників. Сподіваємося, що від вирощування квітів з нашого насіння ви отримаєте не тільки комерційний інтерес, а й справжнє задоволення.