Насіння ягідних культур

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

Ягоди можна розмножувати не тільки вегетативним способом, але й за допомогою насіння. Це складно тільки на перший погляд. Насправді ж розсада ягідних рослин вирощується так саме, як і будь-яких інших. Потрібно тільки знати деякі нюанси. Пропонуємо купити в нашому інтернет-магазині насіння ягід і спробувати виростити їх самостійно.

Різновиди насіння ягід

Найбільш часто з насіння вирощують полуницю і суницю. У нашому інтернет-магазині представлені насіння ягідних культур гібридні й сортові. Гібриди відрізняються більшою врожайністю, стійкістю до захворювань і несприятливих умов вирощування. Сортові ж рослини в більшості випадків виграють в смаку. До того ж ці ягоди й надалі можна розмножувати насінням.

За кольором ягоди суниці та полуниці бувають:

  • червоні – яскраві ягоди з кисло-солодким смаком, Регіна, Рейнбоу, Барон Рюген.
  • жовті – ягоди з м'яким солодким смаком, Жовте чудо;
  • білі – ягоди дуже солодкі, за смаком нагадують ананас, Вайт соул.

Суниця і полуниця бувають одноразового плодоношення і ремонтантними, які плодоносять безперервно весь сезон.

Переваги посадки насіння ягід

Вирощування ягід з насіння має наступні переваги перед вегетативним розмноженням:

  • насіння можна довго зберігати й без проблем транспортувати, а розетки з вусиків досить швидко втрачають свою життєздатність;
  • молода розсада, отримана з насіння, завжди здорова, без генетичних захворювань, не заражена небезпечними вірусами й грибками, що гарантує відмінну врожайність надалі;
  • з насіння можна виростити суницю і полуницю рідкісних і нових сортів і гібридів, які складно знайти готовими саджанцями;
  • економічна вигода – вартість насіння ягід невисока, на відміну від саджанців, які коштують набагато дорожче.

Сіяти насіння ягід слід в березні-квітні. Особливість посіву насіння суниці – його не можна присипати землею. Досить акуратно розкласти на зволоженому субстраті й злегка притиснути. Щоб насіння прокинулися й почали своє зростання, їм необхідна стратифікація. Тобто імітуються природні зимові умови. Для цього місткість з посіяним насінням суниці накривають пакетом і поміщають в холодильник на кілька днів. Після цього з'являться швидкі й дружні сходи.

Далі важливо підтримувати постійну вологість ґрунту, але не допускати перезволоження. В стадії 2-3 листочків саджанці пікірують по окремім стаканчиках. А при нарощуванні 6-7 листочків їх можна пересаджувати у відкритий ґрунт. Під час висадки важливо не заглиблювати точку росту. Кущики швидко нарощують листову масу, в той же рік починають активно цвісти й плодоносити.

Чому вигідно купити у нас

Вибрати в нашому каталозі й замовити насіння дуже просто. В їх відмінній якості й схожості можна бути впевненими. Ми реалізуємо посівний матеріал тільки добре зарекомендували себе фірм-виробників. Ціна насіння доступна й конкурентоспроможна. Доставка здійснюється в Україні поштою, транспортними компаніями, кур'єром і самовивозом по м. Києву.