Насіння огірків

Знайдено: 1 - 48 серед 198 товарів
9грн
Розмір плоду
10-11 см
Виробник
Місце вирощування
відкритий грунт, плівкове укриття
Тип насінин
Термін вегетації
40-45 днів

Огірок - один з основних овочів, присутніх на нашому столі в свіжому або переробленому вигляді. Він на 95% складаються з води, містить мало білків, жирів і вуглеводів, але багат на вітаміни А, В і С, мікроелементи К, Mg, Si. У свіжому вигляді огірки дуже корисні, завдяки низькій калорійності незамінні при дієтах. Виростити їх на своїй ділянці нескладно, вартість насіння невисока. Але потрібно правильно вибрати насіння огірка і знати особливості догляду за цією рослиною.

Різновиди насіння огірків

На сучасному ринку існує величезна різноманітність огірків. Ці овочі можуть відрізнятися за кількома параметрами.

По типу:

  • Огірки партенокарпічні. Не вимагають запилення. Підходять для вирощування в теплицях або в місцях, де мало комах-запилювачів. Плоди таких огірків не мають насіння. Іноді можна почути думку, що партенокарпичні огірки менш смачні, ніж бджолозапильні, але це не вірно. Амур F1, Лютояр F1, Кароліна F1.
  • Огірки самозапильні. В одній квітці таких огірків є і товкач, і тичинки. Тому вони запилюють самі себе. На відміну від партенокарпичних, такі огірки мають насіння. Еколь F1, Капрікорн F1, Стінгер F1.
  • Огірки бджолозапильні. Класичний вид, квіти запилюються комахами. На одній рослині присутні жіночі та чоловічі квіти. Вважається, що бджолозапильні огірки найсмачніші, універсального призначення. Аякс F1, Трой F1, Ластівка F1, Журавльонок F1.

По термінах дозрівання:

  • Ранні. Утворюють перші зав'язі і плоди вже через 30-40 днів. Але строк плодоношення таких огірків порівняно короткий.
  • Середньостиглі. Урожай буде готовий через 40-50 днів від посіву. Плодоносять такі огірки довше, ніж ранні.
  • Пізньостиглі. Довго нарощують зелену масу, плоди з'являються через 40-50 днів. Такі огірки плодоносять триваліше, стійкі до захворювань.

За характеристиками плодів:

  • Салатні. Мають соковиту і смачну м'якоть, гарні для свіжих салатів, а ось для засолювання і консервування не підходять.
  • Засолювальні. Мають тонку шкірку і чорні шипи, вирівняний невеликий розмір. Залишаються твердими і пружними при засолюванні.
  • Універсальні. Придатні для консервування, соління та вживання в свіжому вигляді.

Також огірки бувають сортовими і гібридними (останні більш врожайні і стійкі до хвороб); кущовими і плетучими; за розміром плода - корнішони, пікулі, довгоплідні та т. д.

Перевага вирощування насіння огірків

Виростити огірки досить просто. Вони дуже швидко вступають в плодоношення, дають щедрий урожай при правильному догляді. Важливо рясно і часто поливати, вчасно вносити підживлення і захищати рослини від шкідників і хвороб. Також важливо правильно вибрати насіння, щоб отримувати плоди потрібної якості і якомога довше.

Чому вигідно купити у нас?

У нашому інтернет-магазині представлений великий каталог насіння огірків. Можна замовити і купити упаковки малі, середні та великі (професійні). Ціна доступна і вигідна. Доставка в Україні поштою і транспортними компаніями, можливий самовивіз в м. Києві.