Насіння капусти броколі

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Броколі - одна з різновидів капусти. Її особливістю є використання в харчових цілях не качана, а квітконосів і суцвіть. Але збір їх проводять до початку розпускання бутонів. Якщо цвітіння вже почалося - капустяні квітконоси вже не їстівні. Як вибрати сорт броколі для посіву?

Які бувають насіння броколі

Броколі звично підрозділяють за термінами дозрівання. Для холодних регіонів рекомендовані ранньостиглі сорти. У теплому кліматі можуть вирощуватися будь-які види, а урожай від деяких ранньостиглих сортів можна отримати двічі за сезон.

Види капусти броколі за термінами дозрівання:

  1. Рання (до 100 днів). Голівкам притаманний невеликий розмір, а смакові якості - високі. Ранньостиглі сорти не використовують для закладки на зберігання, тільки для свіжого споживання або заморозки. Врожайні сорти і гібриди: Реггі F1, Белстар F1, Монако F1, Айронмен F1.
  2. Середня (105-130 днів). Сорти середнього терміну отримання врожаю мають переваги від ранньостиглих і пізньостиглих різновидів. Голівки у них більше, ніж у ранній броколі, мають велику щільність, краще зберігаються. Приклад середньостиглого сорту - Калабрезе.
  3. Пізня (130-150 днів). Рослинам потрібен довгий вегетаційний період, щоб сформувати щільні, великі голівки. Вони придатні для заморозки, кулінарної переробки, зберігання. Одним з пізніх сортів є Романеско.

Однак існує ще один поділ броколі за видами:

  • Класична - капуста з звичними пухкими зеленими голівками. Приклад сортів - Монако F1, Калабрезе, Реггі F1 і ін.
  • Конусоподібна - гібрид цвітної капусти та броколі, що відрізняється конусоподібними, геометрично правильними суцвіттями світло-зеленого кольору. Представник цього виду - сорт Романеско.

Переваги вирощування насіння капусти броколі

Вирощування насіння броколі здійснюють через розсаду, оскільки культура має довгий період вегетації. Однак рослини дуже стійкі до холодів (витримують до -7 °С) і засух.

Особливістю цієї капусти є можливість продовження термінів плодоношення. Після зрізання основного квітконосу з частиною соковитого стебла в ріст йдуть бічні пагони.

Капусту броколі використовують в дитячому і дієтичному харчуванні. Її смажать, тушкують, варять, запікають. Перевагою є можливість заморозки квітконосів. Так термін її зберігання істотно продовжується без втрати в смаку і якості.

Крім того, в їжу можна використовувати молоде листя капусти. Їх тушкують, запікають і смажать як гарнір до м'ясних страв.

Чому вигідно купити у нас?

Роблячи замовлення в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте можливість вибору насіння капусти броколі за приємними цінами з широкого асортименту представлених сортів. Якість посівного матеріалу завжди гарантована, а схожість підтверджена.

Менеджери компанії допоможуть з вибором насіння броколі по каталогу, запропонують зручний спосіб доставки товару (поштою, кур'єром по Україні, самовивозом в м. Київ) та оплати його вартості. Зв'яжіться з нами - зателефонуйте за контактним номером телефону, напишіть на нашу електронну адресу або залиште дані для зворотного зв'язку. Ми обов'язково передзвонимо вам в найкоротші терміни.