Каталог родентицидів - товари фермерам

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Родентициди – це хімічні препарати, які призначені для боротьби з гризунами, що шкодять посівам культурних рослин. На дачі або присадибній ділянці ця проблема зазвичай легко вирішується за допомогою мишоловок або кішки, але для фермерського господарства цього недостатньо. У промислових масштабах для боротьби з мишами та щурами варто купити родентициди, які захищають від шкідників. Їх використовують для обробки сільськогосподарських рослин від гризунів в період зростання, а також під час збору та зберігання врожаю. 

Види родентицидів

Родентициди класифікують за декількома ознаками. За швидкістю впливу на шкідників виділяють препарати гострої, підгострої та хронічної дії. Родентициди гострої дії знищують всіх гризунів, для повного знищення мишей та щурів потрібно від декількох хвилин до 3 днів. Препарати підгострої та хронічної дії відкладаються та накопичуються в організмі тварин, що з часом (зазвичай через тиждень) призводить до їх загибелі. 

За хімічним складом родентициди ділять на такі види:

  • засоби органічного походження (наприклад, антикоагулянти крові);
  • неорганічні препарати на основі фосфіду цинку. 

За способом потрапляння в організм гризунів родентициди ділять на шлунково-кишкові та інгаляційні. Шлунково-кишкові засоби потрапляють до організму щура або миші разом із їжею, яка оброблена отрутою. Внаслідок цього тварини-шкідники гинуть. Інгаляційні засоби потрапляють до дихальних шляхів гризунів разом з повітрям. Шкідники гинуть після вдихання отруйних парів. 

Родентициди також класифікують залежно від особливостей застосування:

  • Приманкові препарати – це отруйні речовини, які мають привабливий запах і смак. Їх розкладають у місцях проживання шкідників. Після поїдання приманок гризуни гинуть.
  • Безприманкові засоби – це отрута, якою покривають різні поверхні в місцях перебування гризунів. Препарат потрапляє на лапи та шерсть тварин, звідки вони злизують отруту. 

Виділяють 4 класи токсичної небезпеки родентицидів. Препарати першого та другого класів є найтоксичнішими, при їх використанні необхідно суворо дотримуватись всіх правил техніки безпеки. Вони заборонені для використання в домашніх умовах. Засоби третього та четвертого класів менш токсичні. 

Купити родентициди в Україні можна в наступних препаративних формах: рідина, гель, брикети, паста, піна, гранули або зерно. 

Як вибрати ефективні родентициди

Найбільш зручні у використанні вже готові препаративні форми (наприклад, брикети, гранули, отруєне зерно). Щоб правильно обрати, який родентицид купити онлайн, необхідно врахувати вид гризунів, їхню кількість, особливості місць скупчення шкідників. Якщо мало інформації, варто проконсультуватись зі спеціалістом. 

Де купити родентициди онлайн недорого з доставкою по Україні

Купуйте родентициди в нашому інтернет-магазині, ми гарантуємо якісний сервіс та вигідні умови. В наявності якісні сертифіковані препарати відомих брендів (наприклад, німецького виробника Basf). Для оптових покупців діє система накопичувальних знижок. 

Замовляйте родентициди онлайн, ми відправимо їх у будь-яку точку України максимально швидко.