Насіння на стрічці

Знайдено: 1 - 38 серед 38 товарів

Початківцям садівникам деколи складно контролювати щільність посіву насіння. На грядці одночасно може бути «то густо, то пусто». Для вирішення цієї проблеми провідні насіннєві компанії виробляють насіння на стрічці. Які переваги надає такий спосіб посіву?

Різновиди насіння на стрічці

Особливі труднощі у садівників виникають з посівом дрібного численного насіння рослин. Ручний розподіл такого посівного матеріалу дає або загущені, або розріджені сходи. Посів з використанням річкового піску також не дасть гарантії в дотриманні норми висіву.

Найбільш затребувані культури:

  1. Морква. Для забезпечення безперешкодного догляду за сходами рекомендується залишати не менше 20 см між рядками.
  2. Редис. Рядки з стрічкою розташовують на відстані 7-15 см одна від одної.
  3. Цибуля: ріпчаста, батун, порей. Ряди з культурою краще розподіляти через 15 см.
  4. Буряк. Рослинам необхідно достатньо місця для зростання: мінімальна відстань між рядками 20 см.
  5. Петрушка коренева і листова. Максимальна освітленість і доступ поживних речовин до рослин припускають посів на відстані 20-25 см між стрічками.
  6. Салат. Листова культура компактна при посіві: достатньо 15 см між рядами. Кочанні форми припускають міжрядь до 30 см.
  7. Базилік. Потужні рослини пряної трави виростають лише при достатньому освітленні. Розташовувати стрічку слід в 30 см один від одного.

Асортимент сортів і гібридів конкретних культур включає лише найбільш затребувані, популярні серед садівників. Вони гарантовано порадують чудовими врожаями.

Переваги посадки насіння овочів на стрічці

Насіння на стрічці - відмінний варіант для людей, які вважають за краще економити час. Перевагою такого способу посіву є його швидкість. Досить зробити борозни на потрібну глибину, розтягнути стрічку, відрізати потрібну довжину і засипати ґрунтом.

Насіння на стрічці розташовані на необхідній відстані один від одного. Це запобігає зайвого загущення посівів і їх слабке зростання, як часто буває при розподілі насіння вручну. Виключений і недолік насіння: рівна відстань між посівним матеріалом дозволяє отримати рівномірні сходи по всій грядці. Насіння на стрічці знову економлять час: не потрібно проріджувати сіянці або робити досів. Проріджування можна проводити в міру росту рослин для отримання ранньої продукції.

Насіння проклеєні на водорозчинну стрічку, яка абсолютно не перешкоджає появі сходів. При намоканні вона розкладається, не залишаючи сміття на грядці.

Чому вигідно купити у нас?

Виберіть за каталогом і замовте насіння рослин на стрічці в нашому інтернет-магазині за привабливими цінами. Широкий асортимент культур порадує навіть самого вимогливого садівника.

Зв'яжіться з менеджерами компанії по телефону, електронній пошті або через форму зворотного зв'язку. Вони проконсультують по всіх виниклих питань: про спосіб оплати вартості товару, про особливості культури або сорту, про секрети агротехніки. Представники компанії допоможуть підібрати підходящий варіант доставки: самовивозом в м. Київ, поштою, кур'єром по Україні.