Насіння салату

Знайдено: 1 - 32 серед 32 товари

Салат радує нас навесні на грядках одним з перших. Ця зелень скоростигла і дуже корисна. Салати цінні своїм високим вмістом вітамінів, особливо С, каротину, мінеральних солей та інших речовин. Вони низькокалорійні, добре поєднуються з різними продуктами, використовуються для приготування свіжих салатів, бутербродів і т. д. Пропонуємо вибрати в каталозі і купити насіння салату, щоб виростити цю зелень на своїй ділянці. Це зовсім не складно, а вартість насіння невисока.

Різновиди насіння салату

Існує величезна кількість сортів салату, виведених вітчизняними і зарубіжними селекціонерами. Всі салати можна розділити на листові і кочанні. У листових листочки зібрані в пухку розетку або кущик, а у кочанних утворюють досить щільний качан.

У нашому інтернет-магазині представлені такі різновиди салату:

  • Дуболистний - дуже декоративний, його листочки схожі на дубові, різних відтінків зеленого і червоного кольору. Смак у такого салату насичений, з витонченим горіховим присмаком. Листя дуже ніжне. Американ браун, Ред пік.
  • Батавія - листові салати з великими напіврозлогими розетками та листям з хвилястим краєм. Хрусткі, трохи солодкуватого смаку. Фанлі, Афіціон.
  • Лолло Биондо, Лолло Росса - найбільш популярні різновиди салату-латуку. Відрізняються яскраво забарвленим листям бордового і зеленого кольору. По краях листя кучеряві, м'які, мають легкий гіркуватий присмак. Латук лідирує за вмістом калію. Локарно, Костанцо, Люберон.
  • Айсберг - являє собою невеликий качан, схожий на капусту. За консистенцією хрусткий, дуже соковитий, з легкою гіркуватістю. Добре зберігається в холодильнику. Робінсон, Саладін.
  • Качанниий - утворює круглий або плоско округлий качан різної щільності. Мають маслянисто-хрустку ніжну зелень. Редкросс.

За терміну дозрівання салати діляться на ранні, середньоранні, пізні.

Переваги вирощування насіння салату

Салати досить невибагливі, ростуть дуже швидко. Можна висівати насіння в кілька термінів з інтервалом в 10-15 днів і вирощувати салат практично протягом усього року. Ефективні також підзимні посіви. Для цієї культури дуже важлива волога. Тому при вирощуванні влітку потрібно подбати про більш часті поливи.

Салати можна вирощувати як попередню культуру для теплолюбних рослин або для спільних, ущільнених посадок. Це дозволяє інтенсивно використовувати землю на ділянці.

Чому вигідно купити у нас?

Можна недорого замовити і купити насіння салату в нашому інтернет-магазині в Україні. Це продукція високої якості від відомих компаній - Seminis, Rijk Zwaan, Satimex, Syngenta, Сімейний сад. Ціна різна, залежить від упаковки - міні, середньої або професійною. Доставка здійснюється в будь-яке місто України, поштою, транспортними компаніями, кур'єром, самовивозом.