Насіння кабачків

Знайдено: 1 - 42 серед 42 товари
29грн
Розмір плоду
200-800 г
Виробник
Колір
салатовий
Тип насінин
Термін вегетації
40-45 днів
Кількість насіння в 1 г
06.10.2019 00:00:00
Термін дозрівання
ранній
9грн
Розмір плоду
0,7-2,2 кг
Тип насінин
Термін вегетації
55-65 днів
Кількість насіння в 1 г
6-10
Термін дозрівання
середньоранный

Насіння кабачків

Кабачок – популярна овочева культура, яка часто з'являється на нашому столі. Його смажать, маринують, заморожують, варять, тушкують, використовують у дитячому та дієтичному харчуванні. Власники земельних ділянок часто вирощують цей овоч самостійно, щоб забезпечувати свою родину екологічно безпечною продукцією, не переплачувати за неї в магазинах. Купити насіння кабачків в Україні можна у великому асортименті сортів та гібридів, тому городники мають можливість обирати посівний матеріал овочів згідно з власними уподобаннями.

Види насіння кабачків

У продажі насіння кабачків різноманітних сортів: овочі можуть мати біле, жовте, зелене або смугасте забарвлення шкірки, довгасту чи круглу форму плоду. За типом запилення виділяють бджолозапильні та самоплідні кабачки. За терміном дозрівання вони бувають ранніми, середньостиглими та пізніми, за типом зростання – плетисті та кущові.

За походженням розрізняють насіння 2 видів:

  • Сортове. На цей тип насіння кабачка ціна невелика. Воно зберігає генетичні ознаки, можна збирати його самостійно для посадок наступного сезону.
  • Гібриди. На таке насіння кабачків ціна вища. Воно отримується шляхом схрещування кількох сортів, на наступний сезон не зберігає своїх генетичних ознак. Гібриди зазвичай мають підвищену стійкість до хвороб, дають великий врожай.

Більшість сортів та гібридів можна вирощувати, як в теплиці, так й у відкритому ґрунті, але деякі різновиди кабачків призначені лише для певного місця висадки.

Переваги посіву насіння кабачків

Ціна насіння кабачків низька, рослини не потребують складного догляду. При мінімальному докладанні сил та часу можна отримати гарний врожай цих овочів. Для забезпечення родини кабачками достатньо посадити на городі всього кілька рослин. Плоди добре зберігаються тривалий час, їх можна заморожувати, маринувати та консервувати на зиму.

Як вибрати насіння кабачків

В Україні купити насіння кабачка можна будь-якого сорту чи гібриду, овоч добре росте в місцевому кліматі. Досвідчені городники рекомендують обирати кабачки, які відрізняються скоростиглістю, великою врожайністю, стійкістю до негативних погодних умов, захворювань та шкідників. Ціна на насіння кабачків гібридних видів вища, ніж на сортове, але вона компенсується чисельними перевагами.

Продати насіння кабачків за ціною нижче, ніж в магазинах, часто намагаються власники дач та городів, але його якість нічим не підтверджена, тому купувати такий посівний матеріал не варто.

Поради щодо вирощування кабачків

Перш ніж купити в інтернет магазині насіння кабачків, необхідно визначитись, де вони будуть рости. Для посадки у відкритому ґрунті варто обирати сонячні ділянки. В тіні та напівтіні навіть найякісніше насіння кабачка не дає гарних врожаїв. Крім того, при дефіциті сонячного світла збільшується ризик розвитку хвороб. 

Добрива в ґрунт краще внести восени, але можна виконати підгодівлю й навесні. При виборі ділянки необхідно пам'ятати, що після вирощування споріднених культур кабачки не варто садити на цьому місті 3-4 роки.

Насіння кабачків висаджують у відкритий ґрунт наприкінці травня. Оптимальна глибина посадки – 5 сантиметрів. Якщо їх сіяли на розсаду, її пересаджують у віці 25-30 днів (наприкінці травня – на початку червня). Кабачки не вибагливі у догляді, але перші 2-3 тижні молоді рослини потребують рясного поливу. Надалі полив не є обов'язковим, культура стійка до посухи, але наявність достатньої кількості вологи збільшує врожай.

Де купити насіння кабачків

Замовити насіння кабачків в Києві та інших містах України з доставкою ви можете в нашому інтернет-магазині. В каталозі в наявності великий вибір сортів та гібридів від кращих виробників. Ми пропонуємо купити насіння кабачків з підтвердженою якістю за доступною вартістю.