Дворічні квіти насіння

Знайдено: 1 - 16 серед 16 товарів
14грн
11грн
Виробник
Hem Zaden (Голландія)
Період цвітіння
червень - липень
Розмір Квітки
80 см
Колір
білий з пурпуровими смугами
Висота Квітки
150 см

Дворічні квіти — це ті, які досягають декоративної цінності на другий рік вирощування. У перший рік вегетації вони нарощують кореневу систему, розетку листя і коротке стебло. З настанням холодів зелені частини відмирають, а корінь успішно зимує. Зниження температури — необхідна умова для їх подальшого розвитку. Навесні дворічники формують потужне стебло, велике листя, починають цвісти й утворюють плоди та насіння. Пропонуємо купити насіння дворічних квітів в нашому інтернет-магазині за доступними цінами.

Різновиди дворічних квітів

Видів дворічних квітів набагато менше, ніж однорічних або багаторічних. Їх життєвий цикл абсолютно особливий. Найбільш популярні з них:

  • Гвоздика. Невибаглива у догляді рослина з яскравими й великими суцвіттями з бутонів діаметром близько 1 см. Існують сорти з махровими квітами. Забарвлення квітів може бути однотонним або двокольоровим, з «вічком». Висота рослини 20-50 см, в залежності від сорту.
  • Фіалка. Інші назви — віола, братки. На сьогодні є кілька сотень сортів і різновидів цієї рослини. Форма і забарвлення квітів можуть бути дуже різними — однотонні, дво- і триколірні, прості, махрові.
  • Маргаритка. Рослина родини айстрових. Має кущик невеликого розміру з квіточками різних розмірів, простими, махровими, напівмахровими, пофарбованими в різні кольори. Після зимівлі маргаритки зацвітають, даючи по 20-30 суцвіть одночасно.
  • Наперстянка. Представник сімейства Подорожникові. Має пагони висотою від 0,3 до 1,5 м. Великі суцвіття утворені квітами оригінальної ​​форми дзвіночків. Наперстянки дуже декоративні, але отруйні.

Дворічники — дуже яскраві й незвичайні квіти. Їх неодмінно варто вирощувати у своєму квітнику. Сучасні селекціонери вивели багато цікавих сортів і гібридів.

Особливості та переваги вирощування дворічних квітів

Основною перевагою дворічних квітів є те, що вони зацвітають в той період, коли ранні цибулинні вже відцвіли, а однорічні рослини поки ще не цвітуть. Тому їх ефективно використовують в ландшафтному дизайні, на клумбах, що складаються з квітів однорічних, дворічних і багаторічних.

Вирощують такі квіти насінням, розсадою або посадкою у відкритий ґрунт. Найчастіше їх висівають в середині літа, під зиму. Тоді зацвітуть вони на наступний рік. А далі будуть успішно розмножуватися самосівом.

Чому вигідно купити у нас

Замовити товари в нашому каталозі можна швидко і просто. Насіння дворічних квітів тільки якісні, з гарантією сортності та схожості, від кращих виробників. Купівля буде доставлена ​​в найкоротші терміни, безпосередньо після оплати. Доставлення в Україні здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур'єром.