Цибулини гладіолуса

Знайдено: 1 - 48 серед 87 товарів

Гладіолуси культивуються садівниками вже дуже давно, і популярність їх тільки зростає. Це бульбоцибулиyна рослина сімейства ірисових. Назва її походить від латинського gladius, що означає "меч". Вузьке, довге й жорстке листя гладіолусів за формою нагадують шпаги. Родина їх — тропіки Африки, Середземномор'я, Середня Європа та Азія. У цьому розділі нашого інтернет-магазину пропонуємо купити цибулини гладіолусів за доступними цінами.

Різновиди гладіолусів

Цінуються гладіолуси за свої високі декоративні якості, велика різноманітність форм і забарвлень, тривалий період цвітіння, хороше збереження в зрізці. Ці величні й елегантні квіти відрізняються вишуканістю форм пелюсток і безліччю приголомшливих колірних відтінків. У гладіолусів пряме стебло, заввишки 0,5-2 м. Квіти зібрані в колосоподібні суцвіття, щільні або пухкі. Розміри квітки можуть бути різними, від мініатюрних до гігантських. Розрізняються гладіолуси й за термінами цвітіння. На сьогодні існує понад 60 тис. сортів цих рослин.

На нашому сайті можна придбати такі різновиди гладіолусів:

  • Крупноквіткові — великі й потужні рослини, одні з найефектніших. Суцвіття займає більш ніж половину стебла і складається з дуже великих квітів, діаметром до 20 см.
  • Гофровані — високі й крупноквіткові сорти з квітами, пелюстки яких мають пишний жатий край. Виглядають дуже ефектно і виразно.
  • Бамбіно — компактні й невисокі рослини, зменшена копія крупноквіткових різновидів. Не вимагають підв'язки.

Особливості та переваги вирощування гладіолусів

Ці рослини досить невибагливі. За умови дотримання нескладної агротехніки ви гарантовано отримаєте сильні й здорові, красиво квітучі гладіолуси. Для повноцінного розвитку їм потрібно багато світла і тепла, відсутність вітрів і протягів. Ділянки для посадки необхідно вибирати не перезволожені, без застою води, дреновані.

За кілька днів до посадки цибулини очищають від щільної луски, після посадки поливають через день. Влітку необхідні рясні поливи, з частотою 1-2 рази на день. До настання перших заморозків кореневища гладіолусів витягують з ґрунту і зберігають до весни.

Чому вигідно купити у нас

Пропонуємо замовити на нашому сайті голландські гібриди гладіолусів за помірною вартістю. Вони відрізняються високою якістю і життєвою силою, в точності відповідають заявленому сорту, дуже дбайливо упаковуються перед посиланням. Доставлення в Україні можливо поштою, транспортними компаніями, кур'єром. За всіма питаннями можна звертатися до менеджерів інтернет-магазину.