Підпори та товари для підв'язки рослин

Знайдено: 1 - 35 серед 35 товарів

При створенні ландшафтного дизайну на присадибних та дачних ділянках зазвичай використовують підпори різних форм і розмірів, які підтримують рослини, запобігають їх пошкодженню. Крім того, вирощування деяких видів плодових рослин, наприклад, винограду, майже неможливе без використання надійних шпалер або інших підпор. Використовуються вони також і для кімнатних рослин.

Для створення альтанок, зелених огорож та інших елементів ландшафтного дизайну варто купити підпори та товари для підв'язки рослин, а не використовувати підручні матеріали. Вони забезпечать правильний ріст та розвиток ліан, кущів та квітів, стануть додатковою прикрасою ділянки або приміщення.

Переваги використання підпор та товарів для підв'язки рослин

Спеціальні конструкції фіксують довгі стебла та пагони і захищають їх від пошкодження. Вони незамінні для багатьох видів кімнатних рослин, овочів та кущів. Крім того, за допомогою підпор зручно зонувати ділянку, захистити, наприклад, клумбу від сильного вітру, створити затишну зону відпочинку в саду.

Товари для підв'язки рослин дозволяють швидко та зручно забезпечити для них опору, не витрачаючи час на підв'язування за допомогою підручних засобів.

Види підпор та товарів для підв'язки рослин

Купити підпори та товари для підв'язки рослин онлайн в Україні можна у великому асортименті. Оптимальний варіант підбирають в залежності від виду рослини. Наприклад, для винограду, декоративних та плодоносних ліан підійде сталева арка, яка вкрита кольоровим пластиком і додатково виконує роль декоративного елементу. Шпалери-решітки з ПВХ, прикрашені зеленню та квітами, виконують функції огорож для окремих зон або всієї ділянки.

За матеріалом виготовлення підпори для рослин діляться на такі види:

  • Металеві конструкції відрізняються міцністю, стійкі до негативної дії атмосферних факторів, здатні витримувати великі навантаження. Багато моделей таких підпор мають красивий дизайн та прикрашають собою сад або присадибну ділянку.
  • Композитні підпори стійкі до дії вологи, високих та низьких температур, мають необхідну жорсткість, зберігають свої якості протягом довгих років.
  • Пластикові опори характеризуються невеликою вагою, мають доступну ціну. Різноманітність форм та кольорів таких конструкцій дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого дизайнерського рішення.
  • Дерев'яні підпори мають естетичний зовнішній вид, привертають увагу своєю натуральністю, але потребують спеціального догляду.

Де купити підпори та товари для підв'язки рослин онлайн за доступними цінами

Купуйте підпори та товари для підв'язки рослин в нашому інтернет-магазині. Завжди в наявності великий вибір підпор від перевірених польських брендів (Bradas та GREENMILL), українських та китайських виробників в широкому ціновому діапазоні. В нашому асортименті також садові степлери та комплектуючі до них, стрічки та шпагати, хомути, затискачі.

Обирайте та купуйте підпори та товари для підв'язки рослин в нашому інтернет-магазині, ми швидко відправимо ваше замовлення за вказаною адресою.