Цибулини гіацинтів

Знайдено: 1 - 24 серед 24 товари

Гіацинти — красиві цибулинні рослини сімейства спаржевих. З грецької мови назва їх перекладається, як "квіти дощу", оскільки з'являються вони з першими весняними дощами. Пропонуємо купити цибулини гіацинтів за прийнятними цінами та прикрасити ними свій сад.

Різновиди гіацинтів

Найвідоміший і поширений вид — гіацинт східний. Саме від нього відбуваються найвідоміші декоративні сорти. Квітконос у гіацинта є продовженням донця цибулини. Квіти схожі на маленькі дзвіночки, щільно зібрані в кисть. Забарвлення їх може бути різним — білим, рожевим, блакитним, фіолетовим та ін. Вони мають приємний аромат. Листя вертикальні, розташовані навколо квітконоса.

Після закінчення цвітіння вся надземна частина відмирає. Нова брунька утворюється на старій цибулині, вона і зацвіте наступної весни.

Існує безліч сортів гіацинтів і щорічно з'являється багато нових. Є різновиди з більшими чи махровими, квітами, строкатим або різноколірним забарвленням.

У нашому інтернет-магазині представлені кореневища гіацинтів:

  • Для відкритого ґрунту — призначені для посадки на постійне місце — на клумби, в садах.
  • Для вигонки — призначені для штучного виведення рослини зі стану спокою, щоб змусити його цвісти до певної дати, наприклад - 8 березня. Це щільні, добре визріли цибулини, попередньо вирощені у відкритому ґрунті.

Особливості та переваги вирощування гіацинтів

Висаджують цибулини гіацинтів восени. В Україні — в період з кінця вересня до початку листопада, в залежності від регіону. До промерзання ґрунту саджанці повинні добре вкоренитися, але не рушити в зростання. Бажано попередньо обробити їх фунгіцидом.

Грядку для гіацинтів готують заздалегідь, перекопують, вносять добрива. Після посадки можна вкрити її матеріалами для мульчування. Навесні рослини підживлюють складами з високим вмістом азоту для гарного формування зеленої частини.

Після закінчення цвітіння квітконос і листя поступово відмирають. Коли вегетація закінчена, цибулини викопують з ґрунту, сушать і зберігають до посадки. Дуже зручно висаджувати гіацинти в пластикові кошики.

Для вигонки цибулини попередньо витримують у прохолодному місці, наприклад, в холодильнику. Потім висаджують в горщик з ґрунтом і прибирають в темне місце. Коли необхідно починати вегетацію, їх поміщають на світло і починають поливати. Далі процес нічим не відрізняється від вирощування у відкритому місці.

Чому вигідно купити у нас

У нашому асортименті багато сучасних сортів цих рослин з Голландії. Всі цибулини якісні, здорові та життєздатні. Вартість їх невисока, залежить від конкретного сорту. Замовити й оформити покупку на сайті дуже просто. Доставлення можливо різними способами — поштою, транспортними компаніями, кур'єром. З будь-яких питань можна звертатися до наших консультантів. Вони завжди готові надати кваліфіковану допомогу.