Органо-мінеральні добрива

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

В сучасному агровиробництві існує тенденція вирощування екологічно чистих продуктів, отже є необхідність в покращенні родючості ґрунту без шкоди для рослин і навколишнього середовища. Відновлення ґрунту може відбутися природним шляхом, але на це потрібен тривалий час. Головними помічниками фермера в такому випадку стають органо-мінеральні добрива.

 Органо-мінеральне добриво – це сухий порошок, рідина або гранульована суміш, що містить у своєму складі гумати, амінокислоти, а також збалансовану кількість макро- і мікроелементів (в тому числі азот, калій, мідь, фосфор, цинк, марганець). Фахівці рекомендують вносити органо-мінеральні добрива щорічно восени або навесні. Родючий шар поступово відновлюється, тому найкраще рішення для підживлення овочевих культур, кущів, квітників, газонних трав тощо – купити органо-мінеральні добрива. 

Переваги органо-мінеральних добрив

Обов'язковою умовою для досягнення максимального результату є комплексний підхід для забезпечення рослин всіма необхідними елементами живлення. Якісні органо-мінеральні добрива мають всебічний позитивний вплив на культури, оскільки містять органічні та мінеральні сполуки в оптимальній кількості. 

Основні переваги органо-мінеральних добрив промислового виробництва:

  • містять повний комплекс мікро- та макроелементів в максимально доступній формі;
  • мають природне походження (до складу входять гумат, курячий послід тощо);
  • оброблені при високих температурах, що гарантує відсутність мікроорганізмів, комах, бур’янів;
  • запобігають накопиченню нітратів та нітритів. 

Особливості використання органо-мінеральних добрив

Препарати слід використовувати для основного підживлення рослин навесні та восени під час оранки (перекопування) ґрунту, для стимулювання росту у весняно-літній період, а також додавати до складу ґрунтосумішей в теплицях. 

Окрім насичення корисними речовинами використання органо-мінеральних добрив значною мірою покращує механічну структуру ґрунту, його здатність поглинати вологу, активізує обмінні процеси, сприяє нейтралізації негативного впливу шкідливих мікроорганізмів. 

Види органо-мінеральних добрив

Ми продаємо органо-мінеральні добрива у вигляді сухих гранульованих сумішей або рідких концентратів для використання у промисловому та домашньому агровиробництві.

 

Фахівці рекомендують застосовувати:

  1. Сухе комбіноване добриво для підготовки ґрунту перед посадкою розсади, саджанців дерев, кущів, квітників.
  2. Рідке багатокомпонентне добриво з високим вмістом мікроелементів для позакореневого підживлення овочевих культур.
  3. 100% природний продукт пролонгованої дії у формі порошку для підживлення рослин фосфором, калієм, магнієм.

Як купити органо-мінеральні добрива в Україні за доступною ціною

Купуйте органо-мінеральні добрива онлайн з доставкою у нас і будьте впевнені в належній якості продукції. Ми відповідально підходимо до кожного замовлення. 

Фахівці інтернет-магазину проконсультують на тему вибору добрив, особливостей його використання. У нас завжди вигідні ціни та діє гнучка система знижок як для оптових, так і для роздрібних клієнтів, а також гарантована безоплатна доставка при замовленні від 1500 грн (для опту від 6000 грн). 

Замовляйте якісні органо-мінеральні добрива вже зараз – чекаємо на господарів, які дбають про родючість землі та високі врожаї екологічно чистої продукції.