Бочки для соління і квашення

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів

Дерев'яні діжки здавна використовували для засолювання овочів, грибів та інших продуктів. Не втрачають вони актуальності й в наші дні. Діжки для квашення з дуба дійсно зручні та практичні. А ще вони дуже декоративні й прикрасять будь-яке приміщення. Пропонуємо купити ці бондарські вироби в нашому інтернет-магазині. У нас найкращі ціни та великий вибір. Діжка для квашення — це відмінний варіант подарунка.

Дерев'яні бочки для солінь — особливості та переваги

Для приготування солінь заведено використовувати саме дубову деревину. Річ у тому, що вона має у своєму складі особливі речовини, що консервують. Вони знешкоджують гнильні мікроби, здатні привести до псування продуктів, перешкоджають розмноженню патогенних грибків і плісняви. В таких місткостях овочі, гриби можуть зберігатися дуже довго. Крім того, в процесі приготування солінь деревина дуба виділяє дубильні речовини, які надають їм неповторний смак, аромат та допомагають зберегти хрустку консистенцію. Отримати такий ефект ні в якій іншій посуді неможливо.

Діжки збирають без шпунтів, клею та інших хімічних речовин. Дошки щільно підганяють один до одного і скріплюють обручами. Діжки екологічно чисті й абсолютно безпечні для здоров'я людини.

Перед першим використанням проводять вимочування діжки в період від 2-3 до 20 днів. Необхідно домагатися усунення протікання і потемніння води. Після цього бочку промивають розчином харчової соди (20 г на 1 л) і потім чистою водою.

Важливо також правильно зберігати дубові бочки. Порожню тару бажано заливати водою. Якщо місткість довгий час простояла невикористаною і з'явилися щілини, то слід витримати її в воді, щоб деревина розбухла. Після цього її можна використовувати знову.

Дерев'яні бочки для засолювання — різновиди

Сучасні дубові бочки для засолювання виготовляють за старовинними традиціями, в поєднанні з сучасними технологіями. Для їх створення відбирається тільки якісна деревина. У нашому каталозі представлені вироби різного об'єму — від 3 л до 200 л. Вони зручної форми, досить компактні. У комплект входить спеціальний гніт.

Чому вигідно купити у нас

Щоб замовити бочки для солінь, потрібно тільки оформити покупку на сайті. На всі питання, що виникають, готові відповісти наші менеджери. Доставлення в Україні можливо різними способами, за побажаннями покупців. Це пошта, транспортні компанії, кур'єрське доставлення. Вартість доставлення залежить від тарифів перевізника. Рекомендуємо придбати бочки для солінь, це вироби високої якості, довговічні й декоративні.