Стимулятори росту рослин

Знайдено: 1 - 48 серед 74 товари

Аграрії, садівники та квітникарі все частіше вдаються до використання сучасних препаратів, які допомагають отримувати бажаний результат. В тому числі вони приймають рішення купити стимулятори росту рослин задля отримання рясного врожаю або красивої клумби. 

Стимулятори росту рослин – це препарати, які прискорюють зростання та розвиток рослин. Завдяки їх використанню скорочується термін отримання врожаю, підвищується його якість та кількість. Крім того, такі препарати здатні регулювати розвиток окремих частин рослин, наприклад, укорінювачі допоможуть саджанцям або розсаді швидше прижитися. Купити регулятори та стимулятори росту варто, як для сільськогосподарських підприємств, так і для дачі або присадибної ділянки. 

Як діють стимулятори росту

Препарати є синтетичними замінниками фітогормонів, які важливі для зростання та розвитку рослин. 

Стимулятори розрізняють за вмістом активних речовин:

  • Ауксини впливають на розвиток кореневої системи, тканин в стеблах, транспортування макро- і мікроелементів по рослині.
  • Гібереліни беруть участь у накопиченні корисних речовин, необхідні для пробудження насіння та цибулин, а також впливають на цвітіння і зав'язування плодів, тобто саме від цих фітогормонів залежить кількість врожаю.
  • Цитокініни стимулюють пробудження, зростання бруньок, а також впливають на будову листя.
  • Брассіни потрібні для нормального імунітету рослин, беруть участь в дозріванні плодів, підвищують стійкість рослин до несприятливих навколишніх умов та різних захворювань.

 

Таким чином, стимулятори росту, які містять синтетичні аналоги фітогормонів, допомагають рослинам повністю розкрити свій потенціал. 

Переваги використання стимуляторів росту:

  • Обробка насіння підвищує проростання, збільшує витривалість сходів.
  • Розсада після обробки стимуляторами росту добре приймається, легко адаптується до нових умов.
  • Стимулятори коренеутворення забезпечують раннє та рясне цвітіння культури. 

Застосування стимуляторів росту рослин

Для отримання бажаного результату важливо дотримуватися інструкції виробника. На різних етапах розвитку рослин їм потрібні різні фітогормони. Застосування стимуляторів не в рекомендований період, а також перевищення дози препаратів, шкодять рослинам. Вони можуть навпаки загальмувати в розвитку, кількість та якість врожаю зменшаться. 

Де замовити якісні стимулятори росту

Купити стимулятори росту онлайн з доставкою варто у нас. В асортименті якісні препарати від надійних виробників в різних варіантах пакування: дрібна, міні, середня та професійна. VseRoste – це завжди великий вибір продукції вітчизняних та закордонних виробників (наприклад, Імекс Агро Україна, Valagro Італія, Ензим Агро Україна, Summit Agro Японія). 

Купуйте стимулятори росту за доступними цінами в нашому інтернет-магазині, отримуйте якісний сервіс та доставку по всій Україні.