Насіння ріпи

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Ріпа - трав'яниста рослина сімейства Хрестоцвітих. Воно формує їстівний коренеплід, який в діаметрі може досягати від 8 до 20 см і важити навіть кілька кілограмів. Ріпа - овоч унікальний, відомий людству з давніх часів. Раніше вона була основним продуктом харчування в Європі й Росії. У неї яскраво виражений смак, вона багата кальцієм, вітамінами А, С, B і PP. Вживати її можна в свіжому вигляді, вареною, пареною, смаженою. Поступово ріпу витіснила картопля, але в Європі вона як і раніше не втрачає своєї популярності, використовується як інгредієнт багатьох страв. Пропонуємо купити насіння ріпи і виростити на своїй ділянці цей корисний і смачний овоч.

Різновиди насіння ріпи

Коренеплоди ріпи бувають округлими, плоскими і подовженими. Останні використовують в якості кормових. Розрізняють такі типи ріпи, в залежності від кольору коренеплоду:

  • пурпурний - рожеві або фіолетові плоди з білим кінчиком, мають гоструватий смак - Пурпурова з білим кінчиком;
  • жовтий - коренеплоди жовтого кольору, соковиті, солодкуваті з присмаком редьки - Петровська;
  • білий - найніжніші на смак, практично не мають присмаку ріпи - Сноубол.

Є сорти ріпи, у яких в їжу можна вживати і листя.

Переваги посадки насіння ріпи

Виростити ріпу нескладно, вартість насіння невисока. Ця культура скоростигла, збирати урожай ріпи можна двічі за сезон. Перший раз насіння ріпи висівають в квітні. До прибирання вона буде готова в кінці червня-початку липня. Це молода ріпа, дуже соковита і ароматна, підходить для свіжих салатів і приготування страв. Але довго вона не зберігається.

Другий раз ріпа висівається в середині липня. Це дуже зручно, можна для цього зайняти звільнені грядки після часнику, цибулі. Урожай збирають у вересні. Це ріпа для тривалого зберігання в зиму.

Ріпа дуже невибаглива. Догляд за нею складається з проріджування, розпушування ґрунту, регулярних поливів, прополок, підгодівлі. Особливу увагу слід приділити поливу. При пересушуванні ґрунту коренеплоди можуть надмірно гірчити і погано розвиватися. У період активного росту рекомендується підгодувати ріпу мінеральними добривами.

Чому вигідно купити у нас

У каталозі нашого інтернет-магазину представлене насіння ріпи в малих і середніх упаковках. Від цього залежить і його ціна. Все насіння відмінної якості, виробники його добре відомі на ринку і зарекомендували себе. Пропонуємо замовити і купити товар в Україні. Оплата і доставка можливі будь-яким зручним способом. Замовлення доставляється поштою або транспортними компаніями, кур'єром, самовивезення для жителів Києва.