Фітолампи для рослин

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Восени, взимку та ранньою весною кімнатні рослини відчувають нестачу сонячного світла. З цією ж проблемою також стикаються при вирощуванні розсади. Дефіцит сонячного світла призводить до порушення нормальних процесів морфогенезу та фотосинтезу. В пошуках додаткового освітлення рослини витягуються вгору та стоншуються. Через нестачу світла на квітах не формуються бутони, а розсада погано розвивається. Щоб уникнути таких проблем, варто купити фітолампи для рослин та за їх допомогою компенсувати нестачу сонячного світла. 

Основні переваги використання фітоламп для рослин

Купити фітолампи для рослин онлайн варто, в першу чергу, заради економії електричної енергії. На відміну від звичайних ламп вони випромінюють світло лише в діапазоні, який необхідний для росту та розвитку рослин. При цьому енергія на вироблення світла в непотрібній для кімнатних рослин та розсади частині спектра витрачається мінімально. 

Додаткові переваги фітоламп:

  • Світильники зручні у використанні, в багатьох моделях є можливість перемикання кольору світла, регулювання інтенсивності, реле вимкнення через певний проміжок часу.
  • Великий асортимент фітоламп дозволяє підібрати оптимальне обладнання для додаткового освітлення кімнатних рослин, розсади на підвіконні або теплиць.

Види фітоламп

Для досвічування рослин використовують натрієві, люмінесцентні чи енергоощадні, світлодіодні та індукційні фітолампи. Натрієві лампи досить небезпечні (яскраве світло сліпить очі, викликає їх подразнення, колба під час роботи сильно нагрівається, при контакті зі шкірою викликає подразнення, в разі потрапляння води – вибухає), тому їх використання в житловому приміщенні небажане. Крім того, у колбі лампи містяться отруйні пари ртуті, тому її утилізація має відбуватися спеціальним чином. 

Люмінесцентні лампи часто використовують при вирощуванні розсади. Спектр їх випромінювання зміщений у бік ультрафіолету, що сприяє гарному розвитку кореневої системи. При роботі вони майже не нагріваються, тому немає ризику отримання опіків, як людьми, так і рослинами. Наявність люмінесцентних ламп з різними відтінками свічення дає можливість найкращим чином стимулювати ріст рослин на різних етапах вегетації. 

Індукційні світильники є окремим видом люмінесцентних фітоламп. Їх основна відмінність – відсутність електродів у колбі. Завдяки цьому термін служби таких світильників значно збільшується, але щоб купити фітолампи для рослин онлайн в Україні індукційного типу, потрібна значна сума коштів. Висока вартість обладнання окупиться завдяки тривалому терміну служби (10-20 років). 

Найбільшою популярністю користуються світлодіодні фітолампи та світильники. Вони характеризуються доступною ціною, низьким енергоспоживанням, терміном служби до 50000 годин. У продажу є світлодіодні фітолампи з різними діапазонами випромінювання, в тому числі повного спектра з можливістю перемикання кольору світіння. 

Також виробники випускають світильники для рослин на 2 або 3 лампи, лінійні світильники, фітолампи, які вкручують у звичайні патрони та не вимагають використання додаткових пристроїв. У складі світлодіодних фітоламп відсутні шкідливі та небезпечні речовини, їх можна використовувати у житлових приміщеннях.

Де купити фітолампи для рослин в Україні

Купуйте фітолампи для рослин за обґрунтованими цінами в нашому інтернет-магазині. Завжди в наявності великий вибір ламп та світильників від надійних виробників. 

Купуйте фітолампи для рослин у нашому інтернет-магазині, ми якнайшвидше відправимо ваше замовлення в будь-який населений пункт України.