Біодобрива

Знайдено: 1 - 25 серед 25 товарів

Біодобрива – це препарати, які містять корисні мікроорганізми та органічні елементи.та сприяють збільшенню родючості ґрунту, підвищенню врожайності. Біологічно активні мікроорганізми, які потрапляють до ґрунту, розмножуються та утворюють вторинні корисні речовини. Під їх дією ґрунт стає більш м'яким і пухким, що покращує утримання в ньому тепла та рідини на тривалий час. Це забезпечує сприятливі умови для швидкого розвитку кореневої системи та росту рослин. Купити біодобрива варто для живлення овочів, фруктів, газонів, хвойних та інших рослин.

Чому варто замовити біодобрива: основні переваги

Використання таких препаратів значно збільшує родючість ґрунту. Крім того, мікроорганізми з біодобрив розмножуються саме поблизу кореневої системи рослин, чим забезпечують комфортні умови для її розвитку, а також виконують функції захисту рослин. Корисна мікрофлора сповільнює розмноження патогенів і знижує ризик розвитку хвороб.

Біодобрива є екологічно безпечними, ефект збільшення родючості ґрунту зберігається довгий час. На відміну від традиційної органіки, біодобрива не містять збудників хвороб та насіння бур'янів, що спрощує догляд за рослинами.

Мінеральні добрива засвоюються лише на 35-50%, все інше відкладається у ґрунті та рослинах у формі нітратів, які негативно впливають на організм людини. Біодобрива засвоюються повністю, жодним чином не впливають на якість рослинної продукції та здоров’я її споживачів.

Особливості використання біологічних добрив

Варто враховувати, що на отримання ефекту від внесення таких препаратів потрібен час. Якщо ґрунт значно виснажений, а часу до посадки залишилось небагато, доведеться використовувати мінеральні добрива, які засвоюються швидко.

Які рослини можна підживлювати біодобривами
Біологічні добрива підходять для живлення таких видів рослин:

  • фруктових дерев (наприклад, слив, яблунь, черешні, персиків, груші, вишні, лимонів);
  • овочевих та баштанних культур (наприклад, гарбузів, буряків, капусти, картоплі, моркви, перцю, баклажанів, огірків, томатів);
  • газонної трави;
  • ягідних культур (наприклад, суниці, малини, полуниці, винограду);
  • хвойних дерев.

Їх можна вносити перед посівом або під час вегетації. Також існують спеціальні біопрепарати для розсади.

Де купити біодобрива за вигідною ціною в Україні
Замовляйте біодобрива онлайн з доставкою по Україні в широкому асортименті в нашому інтернет магазині. Завжди в наявності великий вибір оригінальних препаратів від надійних виробників. Ми продаємо біодобрива оптом та в роздріб за вигідними цінами.

В каталозі є препарати в дрібнійсередній та професійній упаковках. Фахівці нашої компанії завжди готові надати консультацію, допомогти вибрати біодобриво з урахуванням типу ґрунту, виду рослин та інших факторів.

Обирайте безпечні та ефективні біодобрива в нашому інтернет-магазині з доставкою в будь-який населений пункт України.