Садові рукавиці

Знайдено: 1 - 24 серед 24 товари

Садові рукавиці призначені для захисту від бруду та механічних пошкоджень під час виконання будь-яких робіт в саду та городі. Крім того, їх можна використовувати при виконанні будівельних або ремонтних робіт, прибиранні сміття та в інших випадках, коли потрібен захист для рук. Щоб зберегти руки, варто вибрати та купити садові рукавиці в Україні залежно від роботи, яку планується виконувати.

 

Переваги використання садових рукавиць

Існує чимало видів садових рукавиць, які відрізняються за матеріалом виготовлення та іншими характеристиками. Рукавиці надійно захищають руки, але не заважають рухам, зберігають чутливість пальців, в них зручно виконувати навіть ті процеси, які потребують великої точності. Для їх виготовлення використовують міцні матеріали, які стійкі до протирань, після розтягування повертають свої розміри та форму.

 

Рукавиці зі спеціальним покриттям забезпечують надійне зчеплення з різними предметами, мінімізують ризик їх вислизання з рук. Моделі з тканинною основою не перешкоджають проникненню повітря, в них комфортно працювати в спекотну погоду. Садові рукавиці служать досить довго, мають практично необмежений термін зберігання.

 

Види садових рукавиць

Засоби індивідуального захисту для рук для роботи в саду та городі виготовляють з різних матеріалів. Найбільшою популярністю користуються такі варіанти:

  • Трикотажні рукавиці з ПВХ покриттям.

В таких рукавицях зручно саджати рослини, виривати бур'яни, копати та підпушувати землю, прибирати листя та інше сміття. Трикотаж добре пропускає повітря, перешкоджає потінню рук, а напилення з ПВХ забезпечує додаткову міцність виробів під час їх експлуатації та підвищує рівень захисту шкіри від пошкоджень та утворення мозолів. ПВХ покриття може бути нанесено з однієї або обох сторін рукавиць загальним шаром або у формі різних візерунків, наприклад, мікрокрапок, квітів.

  • Трикотажні рукавиці з латексним покриттям.

Завдяки ефективній протидії ковзанню такі рукавиці варто використовувати при роботі зі склом, а також при виконанні робочих процесів, де важливий антиковзкий ефект. Рукавиці з латексним покриттям добре захищають руки від забруднень та механічних пошкоджень, в них зручно працювати в саду та городі, виконувати ремонтні та побутові роботи.

Вироби стійкі до пошкоджень, водонепроникні. Вони надійно захищають руки від порізів, подряпин, бруду та подразнень.

 

Також великий попит мають латексні рукавиці, які щільно облягають руку. Їх зручно застосовувати при виконанні садових та господарчих робіт. Вони не пропускають вологу, стійки до дії миючих засобів та хімічних речовин, які використовуються в сільському господарстві.

 

Для полегшення виконання робіт в саду та на городі варто купити садові рукавиці з насадками-кігтями. Такий аксесуар можна використовувати для розпушування ґрунту у важкодоступних місцях, знищення бур'янів, викопування невеликих ямок, вирівнювання поверхні землі, пересаджування та підгортання рослин, при зборі врожаю. Пластикові кігті мають велику міцність, служать довго.

 

Де купити садові рукавиці з доставкою по Україні

Купуйте садові рукавиці онлайн в нашому інтернет-магазині. В наявності великий асортимент якісних рукавиць від надійних польських, українських та китайських виробників.

 

Купуйте садові рукавиці з доставкою, наш інтернет-магазин подбає, щоб ви отримали замовлення якомога швидше.