Цибулини пролісків

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Проліски — первоцвіти, одні з найперших квітів, які з'являються навесні, буквально з-під снігу. Це багаторічні рослини із сімейства амарилісових. В Європі пролісок називають "сніжною краплею" і "сніжним дзвіночком". Природні форми пролісків стали рідкісними та занесені до Червоної книги. А садівники успішно культивують їх як декоративні рослини. Наш інтернет-магазин пропонує купити цибулини пролісків за доступною ціною.

Різновиди пролісків

Цибулинки пролісків в діаметрі 2-3 см. Листя вузькі зелені. Квіткова стрілка має приквітковий листок і квітку, що никне. Висота квітконоса становить 6-30 см, в залежності від різновиду рослини. Квітка складається з 6 пелюсток — трьох зовнішніх білих і трьох внутрішніх, білих з зеленою плямою.

Найбільш популярні проліски — представники роду Galanthus. Це пролісок альпійський, кавказький, Киликийский, Борткевича, Елвіса, складчастий, широколистий, білосніжний та ін. На їх основі були виведені різні сорти цих рослин, в тому числі з квітами махрової форми.

Особливості та переваги вирощування пролісків

Посадку кореневищ пролісків слід проводити восени. В Україні найбільш сприятливий період — з кінця вересня до листопада. Для зростання пролісків підходять ділянки відкриті або з легкою півтінню. Ґрунт досить пухкий і зволожений. Рекомендується саджанці розташовувати групами. Глибина посадки цибулин — приблизно 5 см.

У догляді саджанці пролісків невибагливі. Поливу вони не вимагають, оскільки навесні досить талої води. Своєчасне внесення мінеральних підгодівель поліпшить розвиток рослин. Пересаджувати проліски можна тільки у віці 5-6 років. Після закінчення цвітіння поступово відмирає листя. Обривати або обрізати його передчасно не слід. Живильні речовини повинні перейти в цибулину.

Проліски добре доповнюють міксбордери з багатолітниками або іншими цибулинними квітами. Наприклад, крокусами, анемонами, карликовими ірисами, яким потрібні аналогічні умови вирощування.

Чому вигідно купити у нас

Ми підбираємо для наших клієнтів найкращий асортимент саджанців рослин. Цибулини пролісків з Голландії гарантовано високої якості, добре приживаються, ростуть і радують цвітінням. Вартість посадкового матеріалу невисока. Щоб замовити, необхідно оформити покупку на сайті й оплатити її. Цибулини будуть оперативно доставлені вам, акуратно упаковані та не пошкоджені. Доставлення може бути на вибір клієнта поштою, транспортними компаніями, кур'єром.