Каталог саджанців суниці

Знайдено: 1 - 19 серед 19 товарів

Суниця – це багаторічна трав'яниста рослина, кущики якої, в залежності від сорту,  мають висоту 20-45 сантиметрів. Велике трійчасте листя зібране в розетку, квітки білі або трохи жовтуваті, інколи – рожеві. Соковиті смачні ягоди з'являються вже на початку літа. Купити саджанці суниці онлайн можна для вирощування у відкритому ґрунті, в теплиці, в ящиках, горщиках або контейнерах. 

Переваги вирощування суниці

Садова суниця добре росте в нашому кліматі та дає гарні врожаї. Ягоди мають приємний виразний смак. Найбільш корисні свіжі ягоди, але і в замороженому вигляді, а також у варенні, джемах та компотах, вони також зберігають частину корисних речовин. У медицині Тибету плоди суниці вважалися еліксиром життя, стародавні лікарі стверджували, що саме в них зберігається секрет довголіття. 

Вживання ягід суниці зміцнює імунітет, знижує ризик розвитку багатьох хвороб. Вони багаті на вітамін С: всього 5 ягід в день достатньо, щоб задовольнити добову потребу дорослої людини в цьому вітаміні. Суниця також містить багато йоду, необхідного для підтримки нормальної роботи щитоподібної залози, та марганцю, який покращує вироблення серотоніну («гормону щастя») та допомагає роботі ферментів. 

Вітаміни групи В, що містяться в ягодах суниці, сприяють нормалізації роботи центральної нервової системи та головного мозку, підтримують тонус організму. Вітамін Е, калій, натрій та магній сприяють покращенню роботи серця, підтримують тонус судин, нормальний рівень артеріального тиску, підвищують витривалість м'язової тканини. Плоди також містять залізо, яке підвищує рівень гемоглобіну. 

Популярні сорти суниці

Існує безліч сортів з різними термінами дозрівання. Для вирощування в Україні підходять, наприклад, наступні:

  • Клері – ранньостиглий сорт італійської селекції. Високопродуктивна суниця з великими солодкими та запашними ягодами червоного кольору вагою 25-40 грамів. Максимальний врожай кущі починають давати на другий рік після посадки. Сорт стійкий до морозів, посухи та більшості захворювань, не вимагає ретельного догляду.
  • Алегро – голландський сорт раннього достигання великої врожайності. Блискуча червона ягода має вагу до 40 грамів. Сорт відрізняється високою соковитістю ягід. Крім того, рослини мають добру стійкість до хвороб кореневої системи.
  • Світ Енн – середньостиглий сорт американської селекції з великими ягодами. Смак плодів насичений, кисло-солодкий. Сорт має середню врожайність, стійкий до найпоширеніших збудників хвороб суниці.

Особливості вирощування садової суниці

Більшість сортів дають максимальний врожай на другий сезон після посадки та в наступні 2-3 роки. Надалі врожайність поступово знижується, тому кожні 3-4 роки потрібно оновлювати ділянки. 

Саджанці суниці зазвичай висаджують навесні та восени. Навесні можна починати посадку, як тільки земля трохи відтає та лопата буде входити у ґрунт. Якщо купити саджанці суниці в Україні занадто рано, коли на відкритому повітрі ще бувають заморозки, їх можна висадити в тимчасовому укритті або в теплиці. 

Восени суницю висаджують із серпня до кінця жовтня (важливо, щоб до промерзання землі залишилося щонайменше 3 тижні). При пізній посадці кущі краще мульчувати та вкривати агроволокном до весни. 

Де купити саджанці суниці з доставкою по Україні

Купуйте саджанці суниці онлайн в нашому інтернет магазині. В наявності смачні та врожайні ранні та пізні сорти від українських виробників. Ми гарантуємо якісний сервіс та відправлення в день замовлення. 

Купуйте саджанці суниці онлайн – наш інтернет-магазин не підведе.