Інструменти для поливу і зрошення

Знайдено: 1 - 48 серед 87 товарів
350грн
280грн
Виробник
Завод Квазар (Україна)
Матеріал
Поліпропилен
Маса обприскувача (кг)
0,4
Середня продуктивність
0,25 - 0,90 л/хв
Температура роботи, зберігання
1-40 °C

Полив на дачі – важливий агротехнічний захід, без якого неможливо отримати багатий врожай. Інструменти для поливу і зрошення так само незамінні, як лопати, граблі та інший дачний інвентар. Вони прискорюють і спрощують роботи з поливу на ділянці, рятуючи від посухи садові культури.

Різновиди інструментів для поливу та зрошення

На допомогу дачникові передбачено все для поливу і зрошення:

  • Лійки різного об'єму і форми зі знімним розсіювачем. Зручні для набору води з місткостей і підгодівлі з використанням рідких або водорозчинних добрив.
  • Обприскувачі. Розрізняються за обсягом і способом дії – з ручним приводом або електричні. Ранцеві електричні обприскувачі необхідні для проведення обробок засобами захисту або підгодівлі на великих ділянках з безліччю оброблюваних культур. Ручні обприскувачі більш маневрові в застосуванні, однак мають меншу продуктивність.
  • Шланги. Прискорити процес поливу можна за допомогою шлангів. Представлені в декількох варіантах довжини, вони здатні доставити воду навіть в най віддалений кінець дачної ділянки. Для економії місця рекомендований розтягується шланг, довжина якого може збільшуватися до 3 разів.
  • Аксесуари та системи для поливу. За допомогою шланга можна лише доставити воду до потрібного місця, але для зрошення рослин необхідно використовувати спеціальні розсіювачі – зрошувачі або пістолети. Вони дозволяють зрошувати садові культури методом дощування, створюючи відповідний для їх вирощування мікроклімат. Популярні зрошувачі, що обертаються, осцилівні, багатофункціональні й пульсівні.

Для організації повноцінної системи зрошення на дачі необхідно розрахувати кількість зрошувачів залежно від необхідної дальності поливу й тиску води, врахувати довжину шлангів, кількість конекторів та інших аксесуарів для поливу.

Переваги використання

Для дачних робіт з поливу необхідні всі інструменти: шланги, лійки, зрошувачі. Кожен з них виконує свою задачу, полегшуючи працю садівника. Використання систем поливу зі шлангів та аксесуарів значно економить час на зрошення. Багатофункціональні пістолети для поливу незамінні на дачі. З їх допомогою можна не тільки поливати, а й очищати доріжки, будови, інвентар.

Без зрошувачів неможливо захистити сад від шкідників і хвороб. Якщо пульверизатором можна обробити низькорослі культури, то для дерев і чагарників необхідний обприскувач. З його допомогою можна проводити позакореневе підживлення рідкими складами.

Чому вигідно купити у нас?

Замовте обладнання для поливу й аксесуари до нього в каталозі нашого інтернет-магазину та отримаєте за відмінною ціною систему поливу, яка прослужить вам не один рік. Зверніться до менеджерів компанії за консультацією: вони детально розкажуть про особливості матеріалів і їх зберігання, спосіб і порядок використання.

Виберіть відповідний спосіб оплати вартості товару й варіант його доставляння – кур'єром або поштою по Україні. Є можливість самовивозу в м. Києві. Напишіть на нашу електронну адресу або залиште контактні дані для зворотного дзвінка, ми неодмінно зв'яжемося з вами!