Саджанці хвойних рослин

Знайдено: 1 - 38 серед 38 товарів

Хвойні рослини широко використовуються для озеленення території в скверах, парках, приватних садах. Практично всі представники флори вічнозелені, зберігають декоративність протягом усього року. Різноманіття культур дозволяє підібрати рослини для будь-якої кліматичної зони та умов зростання. У нашому інтернет-магазині можна замовити й купити саджанці хвойних за оптимальною ціною.

Різновиди саджанців хвойних рослин

В даному каталозі пропонуємо нашим покупцям наступні види хвойників:

  • Туя. Вічнозелений чагарник сімейства кипарисових. Рослини мають лусковидну хвою, щільно притиснуту до стебел. Туї відмінно підходять для живоплоту. Види туї відрізняються забарвленням хвої й типами крон.
  • Сосна. Потужні дерева, висотою до 40-45 м, діаметром стовбура до 1,8 м. Але існують і компактні форми, що дозволяють формувати цікаві елементи ландшафтного дизайну.
  • Ялівець. Рослина сімейства кипарисових. Існує безліч різновидів — від карликових форм до найбільших, що досягають у висоту 12 м. У ялівцю гіллястий стовбур, гострі жорсткі листя, шишки, що володіють цілющими властивостями. Ці рослини відрізняються своєю універсальністю в застосуванні в ландшафтному дизайні.

Особливості та переваги вирощування хвойних рослин

Вічнозелені насадження навіть взимку оживляють територію і надають ділянці доглянутості. Вони чудово поєднуються з листяними декоративними кущами. Різноманітні види й сорти хвойників відкривають необмежені можливості в оформленні ландшафтного дизайну.

Такі рослини невибагливі, ростуть на всіх типах ґрунту, не вимагають складного догляду, посухостійкі. Ще хвойні мають цілющі властивості — виділяють особливі ефірні олії, які збагачують навколишнє повітря приємним ароматом.

Використовуючи хвойні рослини в ландшафтному дизайні, враховують їх форми й розміри, яких незабаром досягнуть дорослі рослини. Обов'язково беруть до уваги й загальні розміри ділянки. Для декорування великих площ можна вибрати великі рослини, а для маленьких підійдуть низькорослі та карликові сорти.

Чому вигідно купити у нас

У продажу в нас тільки якісні саджанці хвойних рослин. Вони реалізуються із закритою кореневою системою, в пластикових контейнерах. Такі саджанці добре переносять транспортування, відмінно приживаються і швидко починають рости. Доставлення в Україні можлива транспортними компаніями, поштою, кур'єром. Вартість залежить від обсягу посилки та тарифів вантажоперевізника. З усіх питань придбання, посадки й вирощування хвойних можна звертатися до менеджерів нашого інтернет-магазину.