Каталог товарів для фермерів

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів
464грн
Виробник
Ензим Агро (Україна)
Культури
Овочеві культури, Плодово-ягідні культури, Декоративні культури, Кімнатні рослини, Квіти
Для захисту від
колорадський жук, попелиці, павутинний кліщ, трипси, білокрилка, совка, листокрутки

До вибору насіння всі фермери ставляться дуже серйозно. Адже саме вони визначають якість і кількість одержуваного врожаю, а також, відповідно, майбутній прибуток. Насіння незадовільної якості мають слабку схожістю, врожайність їх низька, а характеристики плодів можуть не відповідати заявленим. Тому купуючи таке насіння, навіть за зниженою ціною, фермери з великою часткою ймовірності зазнають збитків. Рекомендуємо купувати тільки якісні професійні насіння від кращих, перевірених виробників. Наш інтернет-магазин для фермерів пропонує товари для фермерів у великому, економічно вигідному пакуванні, гуртом. Вартість їх конкурентоспроможна.

Різновиди товарів для фермерів

У нашому асортименті все для фермерів представлено в наступних категоріях:

  • насіння овочів — баклажани, томати, кабачки, капуста, кавуни, морква, огірки, редиска, цибуля і т. д.
  • насіння квітів — айстри, петунії, катарантус, сальвія, вербена, антірінум і т. д.
  • засоби захисту рослин — гербіциди, фунгіциди, інсектициди, протруйники, родентициди, прилипачі, репеленти.

Насіння овочів і квітів для фермерів — це переважно гібриди. В результаті схрещування домагаються підвищення врожайності, посилення смаку, аромату, стійкості до шкідників і хвороб. При цьому рослини першого покоління схрещування проявляють велику гібридну силу. Тому більшість сучасних фермерів вибирають для своєї діяльності саме насіння гібридних культур.

Виробники продукції — світові лідери насінництва: Hem Zaden (Нідерланди), Hem-Genetic, Pan American (США), Cerny (Чехія), Satimex (Німеччина), Bejo (Нідерланди), Seminis (США), Rijk Zwaan (Нідерланди), Syngenta, Nunhems, Clause, Наско.

Все насіння розфасовані в фірмові оригінальні упакування, які надійно захищені від впливу навколишнього середовища. Вони можуть без проблем транспортуватися і зберігатися.

Чому вигідно купувати у нас

Наша команда прагне грамотно підходити до підбору асортименту для інтернет-магазину. Ми постійно вивчаємо й аналізуємо світові тенденції ринку насіння. Для будь-якої кліматичної зони нашої країни можна підібрати посівний матеріал, який дасть багатий урожай. У каталозі представлені сорти та гібриди, які користуються найбільшою популярністю у фермерів. З усіх питань можна звертатися до наших менеджерів. Щоб замовити товар, необхідно оформити покупку на сайті. Доставлення в Україні можливо поштою, транспортними компаніями, кур'єром.