Каталог товарів для фермерів

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів
444грн
Виробник
Ензим Агро (Україна)
Культури
Декоративні, Плодово-ягідні, Овочеві, Кімнатні рослини, Квіти
Для захисту від
колорадський жук, попелиці, павутинний кліщ, трипси, білокрилка, совка, листокрутки

До вибору насіння всі фермери ставляться дуже серйозно. Адже саме вони визначають якість і кількість одержуваного врожаю, а також, відповідно, майбутній прибуток. Насіння незадовільної якості мають слабку схожістю, врожайність їх низька, а характеристики плодів можуть не відповідати заявленим. Тому купуючи таке насіння, навіть за зниженою ціною, фермери з великою часткою ймовірності зазнають збитків. Рекомендуємо купувати тільки якісні професійні насіння від кращих, перевірених виробників. Наш інтернет-магазин для фермерів пропонує товари для фермерів у великому, економічно вигідному пакуванні, гуртом. Вартість їх конкурентоспроможна.

Різновиди товарів для фермерів

У нашому асортименті все для фермерів представлено в наступних категоріях:

  • насіння овочів — баклажани, томати, кабачки, капуста, кавуни, морква, огірки, редиска, цибуля і т. д.
  • насіння квітів — айстри, петунії, катарантус, сальвія, вербена, антірінум і т. д.
  • засоби захисту рослин — гербіциди, фунгіциди, інсектициди, протруйники, родентициди, прилипачі, репеленти.

Насіння овочів і квітів для фермерів — це переважно гібриди. В результаті схрещування домагаються підвищення врожайності, посилення смаку, аромату, стійкості до шкідників і хвороб. При цьому рослини першого покоління схрещування проявляють велику гібридну силу. Тому більшість сучасних фермерів вибирають для своєї діяльності саме насіння гібридних культур.

Виробники продукції — світові лідери насінництва: Hem Zaden (Нідерланди), Hem-Genetic, Pan American (США), Cerny (Чехія), Satimex (Німеччина), Bejo (Нідерланди), Seminis (США), Rijk Zwaan (Нідерланди), Syngenta, Nunhems, Clause, Наско.

Все насіння розфасовані в фірмові оригінальні упакування, які надійно захищені від впливу навколишнього середовища. Вони можуть без проблем транспортуватися і зберігатися.

Чому вигідно купувати у нас

Наша команда прагне грамотно підходити до підбору асортименту для інтернет-магазину. Ми постійно вивчаємо й аналізуємо світові тенденції ринку насіння. Для будь-якої кліматичної зони нашої країни можна підібрати посівний матеріал, який дасть багатий урожай. У каталозі представлені сорти та гібриди, які користуються найбільшою популярністю у фермерів. З усіх питань можна звертатися до наших менеджерів. Щоб замовити товар, необхідно оформити покупку на сайті. Доставлення в Україні можливо поштою, транспортними компаніями, кур'єром.