Органічне насіння

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Органічне насіння

Органічне землеробство в останні десятиріччя набуває значного поширення в усьому світі. В Україні також все більше людей відповідально ставляться до власного здоров'я та бажають вживати органічну їжу, в тому числі овочі, зелень та фрукти. Замовити насіння органік та виростити його варто для власного споживання. Крім того, зростання попиту на таку продукцію робить її вирощування вигідним бізнесом. 

До органічного належить насіння, яке отримано від екологічно чистих рослин, тобто при вирощуванні не використовуються пестициди, гербіциди, інсектициди, стимулятори росту та будь-які інші засоби агрохімії.

Переваги органічного насіння:

  • плоди та зелень, що не містять пестицидів, мають покращені смакові властивості;
  • сільськогосподарська продукція, яка вирощена з органічного насіння, безпечна для здоров'я людей;
  • органічне землеробство знижує шкідливий вплив на довкілля.

Особливості органічного землеробства

Сучасні технології вирощування зелені, овочів та фруктів з використанням агрохімії дають можливість отримувати великі врожаї, але порушення норм та правил призводять до негативного впливу на екологію. Природні ресурси виснажуються, знижується родючість ґрунту, водойми забруднюються, в невеликі – повністю знищуються. Крім того, вживання в їжу продуктів з великим вмістом хімічних речовин призводить до погіршення здоров'я людей. 

Органічне землеробство позбавлено таких недоліків, але воно має певну кількість обмежень. Для отримання безпечної та екологічної сільськогосподарської продукції недостатньо вирощувати рослини без використання агрохімії. Якщо посівний матеріал отримано від рослин, які забруднені хімією, виростити безпечний врожай неможливо. Для цього потрібно купити насіння органічне у Львові, Києві або будь-якому іншому місті України та вирощувати його лише з застосуванням органічних добрив без використання хімічних препаратів. 

Органічне фермерство дає можливість збільшити родючість ґрунтів, зменшити зростання бур'янів та отримати екологічно чистий врожай овочів та трав, що мають високі смакові та поживні якості.

Ціна насіння органіка вище, ніж звичайного посівного матеріалу, але це компенсується якістю врожаю.

Де купити органічне насіння в Україні

Наш інтернет-магазин органічного насіння пропонує широкий вибір продукції від надійних виробників. Ви можете у нас купити органічне насіння в Україні таких видів рослин: томати, петрушка, шпинат, перець, салати, кріп, кабачки та базилік різних сортів. Рослини, від яких отримано посівний матеріал, вирощені з дотриманням усіх норм органічного землеробства. Насіння має сертифікати якості, добре сходить та росте в кліматичних умовах України. 

Ми пропонуємо купити органічне насіння з доставкою онлайн, продаж ведеться цілодобово, тому зробити замовлення можна у зручний час. Для оптових покупців діє вигідна система знижок, при замовленні від 1500 грн. Доставка до пункту самовивозу буде безкоштовною. 


Купуйте для органічного землеробства насіння гарантовано високої якості та отримуйте гарні врожаї екологічно безпечних овочів та зелені.