Садові фігури

Знайдено: 1 - 48 серед 150 товарів

Окрім вирощування овочів і фруктів дачу або присадибну ділянку використовують як зону для відпочинку. Для прикрашання території навколо будинку, а також саду чи клумби варто купити садові фігурки. Такі скульптури часто прикрашають парки, подвір'я, дитячі майданчики.

Чому варто купити садові фігури для прикрашання території

Невеликі фігурки з полімерних матеріалів за необхідності легко перемістити в будь-яке інше місце. Полімер, який використовують для їх виготовлення, безпечний для здоров'я людини. Фарби та лаки, які використовують в їх виробництві, стійкі до негативної дії природних факторів, тому садові фігури довгио зберігають презентабельний зовнішній вигляд.

Завдяки великому асортименту садових фігур різних дизайнів, тематик та типів (напольні, навісні, підвазонники), можна створювати безліч композицій будь-яких стильових напрямків. Крім того, коштують вони небагато, купити садові фігурки онлайн в Україні можна за доступними цінами.

Як вибрати садові фігури

В саду можна встановити лише одну декоративну скульптуру або створити цікаву композицію з кількох елементів. При виборі варто орієнтуватися на загальний дизайн ділянки, сумісність фігурок різних тематик, та, звісно, на власні уподобання. Крім того, за бажанням, можна врахувати значення садових фігур, яке їм зазвичай приписують:

  • Птахи втілюють свободу, допомагають змінити життя на краще. Наприклад, лелеки допомагають налагодити сімейне життя, є охоронцями сімейного вогнища. Чаплі захищають від зловмисників та будь-якого негативу, символізують оновлення. Журавлі є символом щастя, здоров'я та довголіття, а півні допомагають досягти визнання та популярності.
  • Собаки вважаються символом відданості та надійності, охороняють спокій своїх господарів. Садова фігура собаки дарує внутрішній спокій, приваблює на ділянку позитивну енергію.
  • Гноми за казками та легендами живуть під землею та виконують функції збирачів і охоронців золота та дорогоцінного каміння. Вони символізують матеріальний достаток, допомагають розв’язати проблеми з грошима.
  • Їжаки завдяки колючкам здатні відганяти нещастя та всілякі небезпеки. Такі садові фігури приносять спокій та відчуття захищеності.
  • Зайці чудово вміють ховатися та змінювати колір, що забезпечує їм додаткову безпеку. Садові фігури зайців на ділянці приносять душевну рівновагу, мирні та гармонійні відносини з навколишнім світом.

Комбінувати садові фігури можна будь-яким чином в залежності від власної фантазії, але існує і декілька безпрограшних варіантів таких комбінацій. Наприклад, чудово прикрасять зону відпочинку казкові герої, доповнені дикими звірами. Невеликі скульптури розташовують загальною групою, або розставляють між деревами та кущами, вздовж стежок.

Де купити садові фігури за доступними цінами в Україні

Купуйте садові фігури з доставкою в нашому інтернет-магазині. В каталозі є фігурки різних тематик та розмірів з якісного та безпечного полімеру. Матеріал стійкий до природних факторів, не містить токсичних добавок. Скульптури мають високу якість та довгий термін служби.

Обирайте та замовляйте садові фігури в нашому інтернет-магазині, ми відправимо замовлення максимально швидко.