Рекламація

Рекламація — претензія покупця або замовника, що пред'являється продавцеві або постачальнику (підряднику) з приводу неналежної якості або кількості товару, що поставляється, виявленого в період дії гарантійних зобов'язань, вимога про усунення недоліків, зниження ціни, відшкодування збитків (заподіяного збитку).

Шановні клієнти, якщо ви зіткнулися з невідповідним виконанням замовлення інтернет-магазину Vse Roste, просимо вас ознайомитися з основними правилами подачі рекламацій.

Правила подачі 

 1. Рекламація подається не пізніше 14 днів з дня отримання замовлення.
 2. Рекламація подається за допомогою:листа відправленого за адресою - info@vseroste.com.ua (в листі докладно опишіть свою проблему), на Viber (+38067-468-80-60) або через спеціальну форму. 
 3. До рекламації потрібно прикріпити фото для підтвердження. В окремих випадках менеджер може попросити вас зробити додаткові фотографії неякісного товару.
 4. Рекламація повинна бути оформлена замовником.
 5. В рекламації повинен бути вказаний номер замовлення або документ (накладна) яка підтверджує покупку в інтернет магазині Vse Roste.

Додаткові правила до сезонних товарів

 1. Ваше замовлення було отримано на складі компанії перевізника не пізніше 3 робочих днів з моменту повідомлення Вас про посилку.
 2. Посадковий матеріал на момент отримання Вашого замовлення мав критичні пошкодження, які можуть вплинути на приживлюваність і подальший ріст саджанця.

Розгляд претензії може зайняти до 5-ти робочих днів.
Не пізніше 6-ти робочих днів з моменту отримання рекламації, клієнт отримує обґрунтовану відповідь на рекламацію і можливі варіанти вирішення ситуації, що склалася.

Враховуйте, що ми не несемо відповідальність:

 • за аномальні погодні явища в вашому регіоні (заморозки, град, дощі, посуха);
 • в разі нехтування правил посадки і догляду;
 • в разі недотримання правил\рекомендацій щодо використання препаратів або інструментів.

Розгляд рекламації неможливо в тому випадку, якщо:  

 • Звернення анонімне.
 • Рекламація була оформлена і не відправлена.
 • В рекламації не було зазначено номер замовлення або документ, що підтверджує покупку в нашому інтернет магазині.
 • В рекламації не було надано фотографії, що підтверджують факт рекламації.
 • Замовник більше 3-х днів не відповідає на повідомлення менеджера інтернет-магазину.
 • Замовник не веде конструктивний діалог.
 • Рекламації містять в собі ненормативну лексику, погрози або образи в бік співробітників інтернет-магазину - автоматично видаляються без розгляду.

Оформити рекламацію

(оберіть зручний вам спосіб)