Парники

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

У багатьох власників присадибних та дачних ділянок виникає необхідність у зведенні теплиці або парника. Такі конструкції виконують аналогічні функції, але у них є важливі відмінності. Парники на відміну від стаціонарних теплиць швидко монтуються, для встановлення не потрібні спеціальні технічні навички, за необхідності їх можна прибрати на зимовий період, перенести на нове місце. Купити парники та плівки для укриття саморобних конструкцій варто всім, хто хоче отримувати ранні врожаї та збільшити врожай.


Переваги використання парників

Завдяки парнику вирощувати більшість культурних рослин набагато легше. Особливо це стосується теплолюбних культур, які можуть загинути від весняних заморозків. Парник або укриття з плівки здатні врятувати врожай від наслідків різкого перепаду температур. Крім того, парник надійно захищає рослини від надмірної спеки, сильного дощу та поривів вітру.

 

Основні переваги парників:

  • В парнику створюється і підтримується мікроклімат, який є найбільш сприятливим для правильного розвитку та зростання рослин.
  • Конструкція з укривним матеріалом запобігає загибелі розсади та дорослих рослин під час заморозків та захищає їх від садових шкідників.
  • Купити парники та плівки онлайн можна у потрібній конфігурації, яка підійде для використання на будь-яких ділянках в приватних та фермерських господарствах.
  • Монтаж парника займає 20-30 хвилин, не потребує використання спеціального обладнання. 

Види парників

Парники відрізняються за формою, розміром, матеріалом конструкцій та укриття. Як укривний матеріал найчастіше використовують агроволокно або плівку.


Агроволокно – це екологічно чистий полімер, який має структур схожу на натуральне тканинне полотно. Завдяки цьому агроволокно «дихає», тобто пропускає повітря, вологу та сонячні промені. При цьому воно запобігає надмірному випаровуванню вологи, затримує її всередині парника. Завдяки таким характеристикам агроволокна в парниках, які ним закриті, створюється ідеальний для росту та розвитку рослин мікроклімат. Парник не потребує регулярного провітрювання, кількість поливів можна значно скоротити. Таким чином, якісний парник під агроволокном чудово підходить для вирощування овочів, салату та пряних рослин. 

Парники під плівкою коштують недорого, служать довго. Стабілізуюча плівка має підвищену стійкість до ультрафіолету, має здатність до світлостабілізації (тобто розсіює сонячні промені та створює рівномірне освітлення). 

Де купити парники та плівки в Україні з доставкою

Купуйте парники та плівки в нашому інтернет-магазині, ми організуємо доставку по всій Україні в мінімальні терміни. Завжди в наявності якісні та зручні в використанні парники різного розміру від українських виробників та великий вибір універсальної плівки. 

Отримуйте гарні врожаї незалежно від примх природи.