Грунти і субстрати

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів

Для  кожної рослини ґрунт і його склад підбирається індивідуально, в залежності  від потреб і особливостей рослини. Готовий ґрунт для рослин є сумішшю органічного та неорганічного характеру, підібраних в спеціальних пропорціях. Основні компоненти будь-якого ґрунту: високоякісний  верховий торф, разкисленний крейдою з  мінеральними добавками (перліт, вермикуліт, цеоліт, кварцовий пісок), якій забезпечують високу іонообмінну ємність і буферність.  Субстрат має середню структуру ( 0-20 мм ). Висока вологоємність  і одночасно   достатня повітроємність, оптимально підібраний до вимог кімнатних рослин вміст макро-  і мікроелементів забезпечує гарний розвиток  рослин. Структура добре зберігається при поливі. 


Якісний ґрунт містить велику кулькість речовин мінерального і органічного походження, має нейтральний кислотно-лужний показник, добре збалансований, містить великий набір поживних речовин, які легко засвоюються рослинами. Є спеціалізовані суміші, призначені для конкретних видів культур, а також універсальні ґрунти і субстрати. Використання субстратів при вирощуванні різних видів рослин дозволяє знищити збудники хвороб, бур'янів, комах. Правильно підібрана суміш регулює родючість і кислотно-лужний баланс ґрунту. Компонентами субстратів можуть служити пісок, тирса, торф та інше.

У торф'яного субстрату є додатковий плюс: невисока вартість. Його використовують в основному для кімнатних рослин, вирощування розсади, а також садових квітів у відкритому ґрунті.

Якщо ви шукаєте якісний ґрунт для вашого саду, городу чи присадибної ділянки, то в інтернет магазині «Агромаркет» ви можете купити якісний ґрунт та субстрат, за низькими цінами.

Нашим покупцям ми готові надати професійну консультацію, запропонувати якісне насіння квітів та овочів для задоволення ваших потреб.