Грунти і субстрати

Знайдено: 1 - 39 серед 39 товарів

Правильний вибір ґрунту для рослин — важливий етап для їх успішного вирощування. Необхідно створити умови, максимально наближені до їх природного середовища існування. Пропонуємо купити субстрат, ґрунт для рослин в нашому інтернет-магазині. У нас великий асортимент і доступні ціни.

Різновиди ґрунтів і субстратів

У каталозі представлені наступні різновиди субстратів для рослин:

  • Універсальний. Підходить для вирощування більшості кімнатних, балконних і овочевих рослин. Виготовлений на основі високоякісного торфу. Має хорошу вологомісткість і повітропроникність, містить оптимальний набір мікро- і макроелементів для розвитку рослин.
  • Спеціалізований — для орхідей, фіалок, кактусів, пальм, азалій, рододендронів, розсади. Кожен вид субстрату збалансований, створений з урахуванням особливостей вирощування окремих видів рослин.
  • Добавки до ґрунту — торф, агроперліт, керамзит. Екологічно чисті натуральні матеріали, використовуються для поліпшення фізико-хімічних властивостей ґрунту.

Особливості та переваги використання ґрунтів

Купити ґрунт для кімнатних рослин або розсади — завжди правильне рішення. Використання звичайної садової землі може бути небезпечним для ваших посадок. Склад такого ґрунту невідомий. Також в ньому часто містяться яйця шкідників, спори небезпечних грибків і збудники захворювань. Молоді рослини, що тільки з'явилися з насіння, до цього дуже чутливі.

Щоб не ризикувати, рекомендуємо купувати тільки промислові, спеціалізовані або універсальні субстрати. Вони в точності відповідають потребам вирощуваної культури, мають певний компонентний склад і зміст в ньому елементів живлення. Вартість їх невисока.

Із загальних характеристик, якими володіють якісні ґрунти й субстрати можна виділити волого- і повітропроникність, достатню кількість органіки й мінералів, оптимальний рівень кислотності. Вони не містять хвороботворних мікроорганізмів і шкідників, але корисна мікрофлора в них обов'язково присутня.

Чому вигідно купити у нас

Ми пропонуємо товари тільки перевірених і тих, що добре зарекомендували себе, виробників. Їм довіряємо ми й наші покупці. Щоб замовити ґрунт або субстрат, оформите замовлення на сайті. Воно буде оперативно доставлене вам після оплати. Доставлення в Україні можливо кількома способами: поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Наші менеджери готові відповісти на всі питання, що з'являються, і дати кваліфіковані поради.