Прилипачі для рослин (ПАР)

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

Прилипач — речовина, яка утворює плівку на поверхні рослин при обприскуванні пестицидами або добривами та на поверхні насіння при протруєнні або обробці мікродобривами. Купити прилипачі для пестицидів в Україні можна в маркетах сільськогосподарського призначення.

При обробці насаджень від бур'янів в робочий розчин додають прилипачі для гербіцидів. Це робиться для кращого прилипання діючої речовини до поверхні листя і стебел бур'янів.

Прилипачі для рослин, гербіцидів і для насіння фіксують необхідні речовини на поверхні культур, утримують вологу та оберігають листя від палючого сонця. Вони створюють плівку, і не дозволяють опадам змивати діючу речовину.

Види прилипачів (ПАР)

Препарати прилипачі для рослин — це поверхнево-активні речовини. Вони бувають наступних видів:

  • катіоноактивні;
  • аніоноактівні;
  • неіонізуючи.

Третій вид застосовується в сільському господарстві для рослин. Решта відносяться до категорії побутової хімії.

По об'єкту застосування існують прилипачі:

  • для гербіцидів;
  • для обробки насіння;
  • для інсектицидів;
  • для фунгіцидів;
  • для замочування коренів саджанців і розсади.

При додаванні речовини в розчин для рослин, він стає більш в'язким, не стікає з листя і стебел, робиться стійким до впливу вітру і не кожен дощ може його змити.

Переваги купівлі прилипачів для рослин

Прилипачі для гербіцидів, рослин і насіння покращують рівномірність покриття поверхонь при обприскуванні. Вони також підсилюють проникаючу здатність пестицидів. Сильнішає стійкість до дощу, сильних опадів і ультрафіолету. При обробках підвищується результативність впливу засобів для захисту рослин. Цікавим є той факт, що при цьому знижується навантаження на культури від впливу отруйних препаратів.

На нашому сайті ми пропонуємо препарати для рослин, які підвищують дієвість засобів захисту рослин і зберігають вологу в посадковому матеріалі. Є у продажу прилипачі для гербіцидів, а також засоби, розроблені для спільного застосування з інсектицидами та фунгіцидами, які посилюють стійкість отрутохімікатів до змивання.

Багато препаратів нефітотоксичні та сумісні з більшістю пестицидів в бакових сумішах. Деякі прилипачі дозволяють зменшити дозу застосовуваного засобу і проникнути під шар воскового нальоту на листі рослин, підвищують ефективність системних препаратів на 20% і дозволяють знизити кількість води в робочому розчині.

В нашому інтернет-магазині ми пропонуємо агропрепарати в різному фасуванні та за вигідною ціною.

Співробітники інтернет-магазину "Vse Roste" — фахівці в області агрохімії та рослинництва, дадуть безкоштовну консультацію щодо вибору прилипачів та інших сільськогосподарських отрутохімікатів — інсектицидів, фунгіцидів, протруйників, гербіцидів, стимуляторів росту і т.д. Порадять, як правильно застосовувати препарати та в які строки.