Насіння моркви

Знайдено: 1 - 48 серед 55 товарів
34грн
Розмір плоду
18-20 см
Виробник
Колір
помаранчевий
Тип насінин
Термін вегетації
80-85 днів
Кількість насіння в 1 г
600-1001
Термін дозрівання
ранній
9грн
Розмір плоду
19-22 см
Виробник
Тип насінин
Термін вегетації
125-140 днів
Кількість насіння в 1 г
600-1000
Термін дозрівання
пізній

Морква - один з найцінніших коренеплодів, що використовується в харчових цілях. Моркву можна сушити, заморожувати, варити, смажити, запікати. З неї однаково хороші десерти, випічка та гарніри. Як правильно вибрати насіння моркви для посадки?

Різновиди насіння моркви

Небувала поширеність культури обумовлює постійні селекційні роботи з нею. Виведено безліч сортів і гібридів, які класифікуються за деякими ознаками.

В першу чергу, морква поділяють на види за термінами дозрівання:

  1. Ранньостигла. Ранні сорти відомі неперевершеним солодким смаком і соковитістю плодів. Невеликі за розміром, вони гарні в свіжих салатах.
  2. Середньостигла. Така морква має більші розміри, у порівнянні з ранньою.
  3. Пізньостигла. Пізні сорта моркви чудово зберігаються. Вони більші, мають твердішу консистенцію.

Крім того, відрізняється культура і за формою коренеплоду:

  1. Циліндрична або тупокінцева. Являє собою повністю їстівний циліндричний коренеплід і яскраво виражену, відокремлену кореневу частину.
  2. Конічна. Характеризується поступовим звуженням до кореня.

На основі популярних сортів,що добре зарекомендували себе, визначені основні сортотипи моркви:

  1. Нантес. Найбільш поширений вид, що включає сорти і гібриди з вирівняним циліндричним коренеплодом. Серцевина невелика, м'якоть ніжна, солодка. До групи відносять: Амстердамська, Карлена, Памела, Нантская, Без серцевини.
  2. Шантане. Товста короткоплідна морква конічної форми. Серцевина велика. Призначена для зберігання. До групи відносять: Шантане Ред Коредо, Ройал Шансон, Кампіно, Курода, Болтекс, Шантане.
  3. Флакке. Пізньостигла група, призначена для тривалого зберігання. Коренеплоди конічні, містять велику виражену серцевину. До сортотипу відносять: Роті Різен, Флакке, Осіння Королева, Червоний Велетень, Скарла, Віта Лонга.
  4. Берлікум. Група сортів з високим відсотком каротину. Коренеплоди конічної форми, близько 20 см довжини. Характеризуються відмінним смаком і лежкістю. Сорти: Ланге Роте Штумпф, Червона Бояриня.

Переваги посіву насіння моркви

Отримати великі, солодкі, вирівняні коренеплоди на власній ділянці не складе труднощів. Насіння сіють прямим посівом в ґрунт, використовуючи спеціальні сівалки або вручну. У міру зростання сіянців слід проводити проріджування, спрямовані на збільшення вільного простору для нарощування коренеплоду.

Правильно зібрана морква відмінно лежить всю зиму, не втрачає смакових якостей і корисних речовин при зберіганні.

Чому вигідно купити у нас

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент насіння моркви за привабливою ціною. Насіння сортів та гібридів, зазначені в каталозі, представлені в міні-упаковках для дачників і в професійних упаковках для фермерських господарств.

Зв'яжіться з нами зручним способом: залиште дані для зворотного дзвінка, зателефонуйте або напишіть нам. Менеджери компанії детально розкажуть про особливості агротехніки, секрети вибору сорту, порядку оплати вартості товару. Доставка по Україні здійснюється поштою або кур'єром. Є можливість самовивозу в м.Київ.