Саджанці екзотичних кімнатних рослин

Знайдено: 1 - 48 серед 49 товарів

Екзотичні кімнатні рослини — справжнє диво у вашому домі. При дотриманні умов їх вирощування вони будуть відчувати себе добре у квартирі. Серед них є декоративно листкові, красиво квітучі й плодові культури. Головна умова успішного зростання екзотів — якісний посадковий матеріал. У нашому інтернет-магазині можна купити відмінні саджанці за доступними цінами.

Різновиди екзотичних кімнатних рослин

Асортимент рослин в цьому розділі сайту досить великий. Серед них:

  • Евкаліпт цитрусовий. Вічнозелене дерево родини миртових. Його листя мають насичений цитрусовий аромат. Використовується як антисептик в боротьбі з простудними захворюваннями.
  • Суничне дерево. Рослина, що рідко зустрічається в Україні. Має незвичайні плоди, по зовнішньому вигляді і запаху схожі на ягоди суниці.
  • Гранат. Карликовий різновид відомого чагарнику. У кімнатних умовах здатний цвісти й зав'язувати плоди невеликого розміру.
  • Лавр. Ефектна і невибаглива рослина, листя якої використовують в кулінарії й медицині.
  • Маракуя. Рослина цінується за великі красиві квіти та їстівні плоди.
  • Тамарільйо — томатне дерево. Утворює смачні й корисні плоди, схожі на помідори.
  • Мурайя. Дуже красивий декоративний чагарник. Цвіте й утворює плоди.
  • Карісса — кімнатна слива. У період цвітіння кущ покривається великими білими квітами з ароматом жасмину. Утворює їстівні плоди, схожі на сливи.

Особливості та переваги вирощування екзотичних кімнатних рослин

Кожна рослина має свої нюанси в догляді. Є невибагливі культури, які легко вирощувати. Але є і ті, яким будуть потрібні особливі умови. Для багатьох екзотів важлива хороша освітленість і зниження температури навколишнього середовища в зимовий період часу. У будь-якому випадку витрачені зусилля й час для догляду за рослинами окупиться їх активним ростом і чудовим зовнішнім виглядом. Якщо у вас виникли якісь питання по вирощуванню екзотичних кімнатних рослин, наші консультанти готові детально на них відповісти, допомогти вибрати відповідну культуру.

Чому вигідно купити у нас

Ми реалізуємо саджанці із закритою кореневою системою. Вони відмінно переносять пересадку та відразу йдуть в зростання. Щоб замовити рослини, необхідно оформити на сайті замовлення. Доставлення можливо різними способами. В Україні покупки відправляються покупцям поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Вартість доставлення визначається згідно з тарифами вантажоперевізникам. Всі саджанці акуратно і надійно упаковуються і дбайливо доставляються їх власникам.