Насіння кукурудзи

Знайдено: 1 - 38 серед 38 товарів
20грн
Немає в наявності
Розмір плоду
18-20 см
Виробник
Тип насінин
Термін вегетації
125-140 днів
Кількість насіння в 1 г
10-18
Термін дозрівання
середньоранній

Кукурудза - незамінна однорічна злакова рослина, плоди якої - качани - багаті вітамінами і корисними елементами. Вони складаються з майже тисячі солодких, смачних зерен. Як правильно вибрати насіння кукурудзи для вирощування на ділянці?

Різновиди кукурудзи

Як і інші рослини, кукурудза має кілька поширених, вирощуваних по всьому світу видів. Однак найбільш популярною є її цукрова різновид. Вона характеризується високим вмістом цукрів в зернах, їх вирівненністю в качанах, яскравим жовтим забарвленням.

Кукурудзу класифікують на види по терміну дозрівання:

  1. Ранньостигла. Початки дозрівають через 75-85 днів. Найбільш затребувана різновид, оскільки дозволяє отримати найбільш ранню продукцію. Рослини невисокі, качани - невеликого або середнього розміру, зерна дуже смачні, солодкі. Особливо смачна рання продукція в стадії молочної зрілості. Добре зарекомендували себе сорти і гібриди: Лендмарк F1, Спіріт F1, Трофі F1, SX-658 F1, Брусниця.
  2. Середньостигла. В плодоношення вступає через 85-105 днів. Характеризується більш потужними рослинами, великими качанами. Зерна середньостиглої кукурудзи більші, щільні, ідеально підходять для зберігання. Представники групи: Оверленд F1, SX-654.
  3. Пізньостигла. Термін дозрівання - 105-135 днів. Представлена ​​високорослими, потужними рослинами з високою врожайністю. Однак вирощується тільки в південних районах через тривалий вегетаційний період, вимагає укриття при похолоданні. Популярний сорт кукурудзи, що лопається - Попкорн, який використовується для приготування однойменної страви.

Гібридні різновиди культури характеризуються більш раннім отриманням врожаю, відмінними товарними якостями, стійкістю до хвороб, шкідників, несприятливих умов.

Переваги посіву насіння кукурудзи

Кукурудза поширена по всьому світу. Її можна з успіхом вирощувати на своїй ділянці. Незважаючи на значні розміри рослин, завжди можна знайти місце для декількох екземплярів. Вони прекрасно ростуть в спільних посадках з огірками, виступаючи для них опорою і притіненням.

Вирощені качани можна використовувати для свіжого споживання, для приготування салатів. Популярно вживання відварених підсолених качанів. Зерна і качани можна заморожувати для тривалого зберігання без втрати корисних елементів. Найбільш поширена консервована кукурудза - в зернах або в маленьких качанах цілком.

Чому вигідно купити у нас

Замовте насіння кукурудзи кращих сортів і гібридів за каталогом нашого інтернет-магазину. За привабливою ціною ви отримаєте якісний посівний матеріал з гарантованою врожайністю. Ми пропонуємо насіння кукурудзи в малих упаковках - для садівників, в професійних (з великою весовкой) - для фермерських господарств.

Зверніться до менеджерів компанії через форму зворотного зв'язку або зателефонуйте за вказаним номером. Вони детально розкажуть про особливості вирощування кукурудзи, нюанси вибору сорту, варіанти оплати вартості товару, способах доставки (самовивезення в м. Київ, поштою, кур'єром по Україні).