Насіння редиски

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари
69грн
52грн
Розмір плоду
30-35 г
Виробник
Hazera (Голландія)
Колір
червоний
Тип насінин
гібрид
Термін вегетації
20-25 днів
Кількість насіння в 1 г
100-120
Термін дозрівання
ранній

Редис - овоч корисний і універсальний. Він багатий на вітаміни РР, С, групи В, мікроелементами, клітковиною. З редиса готують салати і холодні супи. Він низькокалорійний, підходить для дієтичного харчування. У їжу вживають навіть листя цієї рослини. Висівати насіння редису й отримувати урожай можна практично круглий рік. З ранньої весни до пізньої осені - в плівкових теплицях і відкритому ґрунті, а взимку - в теплицях скляних або плівкових. Ця культура холодостійка.

Різновиди насіння редиски

У нашому інтернет-магазині представлений великий каталог насіння редису гібридного та сортового. Всі вони класифікуються за нижченаведеними ознаками.

По термінах дозрівання редис буває:

  • ранній - 18-25 днів - Чемпіон, Жара, Сакса, Престо, Французький сніданок;
  • середньоранній -25-35 днів - Скарлетт, Суперстар;
  • пізній - 35-40 днів - Льодяна бурулька.

За кольором коренеплоду розрізняють редис:

  • червоний - Еспрессо F1, Алекс, Родос, Ілка, Джолі;
  • червоно-білий - Дует, Національ, 18 днів, Французький сніданок;
  • білий - Вайт Брекфест, Льодяна бурулька.

Білі коренеплоди мають більш ніжний смак, без яскраво вираженої гостроти.

Форма плоду редису може бути циліндричною або округлою. Гібридні рослини редису дають стабільний і вирівняний врожай. Вони більш стійкі до хвороб і несприятливих умов вирощування.

Переваги посіву насіння редиски

Виростити редис на своїй ділянці дуже легко. Вартість насіння невисока. Культура ця швидка на віддачу врожаю. Досить добре підготувати ґрунт і купити якісне насіння. Рекомендується висівати насіння партіями, через кожні 7-10 днів. Так можна продовжити час періоду збору редису на городі. Є спеціальні сорти редису для вирощування влітку (Сора). Вони стійкі до довгого світлового дня, не стрілкуються.

Ще один плюс редису - це те, що для нього немає необхідності виділяти окрему грядку. При грамотному плануванні урожай його прибирають до посіву розсади основних культур. А літню посадку редису можна виконати на вже спорожнілих на той час грядках. Наприклад - після цибулі або часнику. Це дуже актуально при невеликих площах садових ділянок.

Чому вигідно купити у нас?

Пропонуємо придбати насіння редису за доступними цінами. Це якісний посівний матеріал з гарантованою схожістю. В наявності є насіння редису різного терміну дозрівання і кольору коренеплоду від європейських виробників Nunhems Zaden, Satimex, GSN Semences, Bejo Zaden, Syngenta.

Потрібно вибрати і замовити товар на сайті, залишити свої контактні дані. Після оплати замовлення буде доставлений поштою або транспортними компаніями в Україні. Самовивіз також можливий для жителів м. Києва.