Мінеральні добрива

Знайдено: 1 - 48 серед 278 товарів
49грн
39грн
Виробник
Україна
Культури
Полуниця (суниця садова), Декоративні, Овочеві, Плодово-ягідні, Цитрусові, Виноград

Мінеральні добрива обов’язково потрібні рослинам для швидкого росту та інтенсивного розвитку. Це неорганічні сполуки, до складу яких входять різноманітні солі, макро- та мікроелементи. Купити мінеральні добрива та регулярно обробляти ними посіви необхідно, щоб підтримувати баланс поживних речовин та забезпечити добрий врожай овочів чи фруктів. Також їх використовують для живлення квітників, кущів, інших декоративних рослин. Завдяки високій концентрації поживних речовин, такі препарати більш ефективні, ніж традиційні органічні добрива. 

Види мінеральних добрив

Препарати поділяють на прості та комплексні. До складу перших входить лише один макроелемент (калій, азот чи фосфор). Комплексні препарати складаються з декількох поживних речовин. 

Використання простих мінеральних добрив

  • Азотні препарати (наприклад, аміачна селітра) необхідні для активного росту зеленої маси. Їх зазвичай використовують на початку вегетації.
  • Фосфорні препарати необхідні для нормальних обмінних процесів. Ця активна речовина стимулює ріст кореневої системи, покращує засвоєння рослинами елементів живлення.
  • Калійні добрива впливають на фізіологічні процеси в рослинах, беруть участь у ферментації та розподілі вологи. 

Переваги комплексних мінеральних добрив

Такі препарати насичують культуру всіма необхідними поживними речовинами одночасно. Вони мають збалансований склад, а компоненти підсилюють позитивний вплив один одного. 

Внесення мінеральних добрив: основні етапи

Підживлення зазвичай потрібно вносити декілька разів за сезон, щоб забезпечити добрий врожай.

Способи внесення добрив:

  • Основне живлення – збагачення ґрунту поживними речовинами перед посівом рослин. Його виконують навесні або восени в залежності від виду рослин, кліматичних умов та інших факторів.
  • Рядкове живлення – внесення поживних речовин під час посіву рослин. Мінеральні препарати вносять в рядок або в ґрунт поряд з ним.

Також посадки декілька разів додатково підживлюють під час вегетації, тому необхідність купити мінеральні добрива може виникнути в будь-який момент. 

Особливості використання

Варто враховувати, що надмірна кількість одного або декількох мінералів негативно впливає на стан рослин. Перед тим, як замовити мінеральні добрива, варто порадитися з фахівцем. Перевищувати норми використання, які рекомендовані виробником, не можна. 

Чому варто купити мінеральні добрива в нашому інтернет-магазині

Наша компанія продає препарати високої якості від надійних виробників. У нас ви можете купити мінеральні добрива за доступною ціною в Україні. Оригінальні продукти з нашого асортименту гарантовано мають високу ефективність. В наявності добрива на будь-який випадок: в упаковках міні, дрібній, середній, професійній, великий асортимент простих та комплексних препаратів для різних видів рослин. 

Фахівці інтернет-магазину проконсультують вас, допоможуть вибрати та замовити мінеральні добрива оптом чи в роздріб. У нас завжди вигідні ціни, є накопичувальні знижки для оптових клієнтів, безплатна доставка при замовленні від 1500 гривень (для опту від 6000 гривень). 

Купуйте мінеральні добрива онлайн в нашому інтернет-магазині, щоб отримати добрий урожай овочів і фруктів, квітучу клумбу або красивий газон.