Фізико-хімічний аналіз

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів

Розвиток сучасних технологій не оминув і аграрну сферу. З’являються нові підходи до вирощування культур. Високі вимоги до якості сільськогосподарської продукції, бажання використовувати кожен квадратний метр землі максимально ефективно та отримувати рясні врожаї, потребують використання сучасних вимірювальних приладів.

Щоб контролювати температуру, кислотність та вологість ґрунту, освітлення, якість води та інші показники, необхідно купити вимірювальні прилади. Їх асортимент розширюється кожного року, тому аграрії мають можливість вести господарство грамотно, з розумінням змін фізико-хімічних показників. 

Види вимірювальних приладів

Для контролю основних параметрів, важливих для росту та розвитку сільськогосподарських культур, використовують:

  • кондуктометри та солеміри;
  • pH-метри води;
  • аналізатори кислотності та вологості ґрунту. 

Вимірювальні прилади дають чітке розуміння умов вирощування рослин. Аграрії на основі їх показників  оперативно вносять корективи в порядок використання засобів догляду за рослинами. Варто купити вимірювальні прилади онлайн та зменшити витрати на добрива та поливи, в яких немає потреби.

Кондуктометр використовують для вимірювання електропровідності води або водних розчинів. Також їх можна застосовувати для визначення вмісту солей у ґрунті. Виготовляють, як стаціонарні, так і портативні прилади, але другий варіант аграрії використовують частіше. Вони зручні для використання у тепличних та лісових господарствах, в ботанічних садах. Кондуктометри бувають самостійними приладами, а також суміщеними з декількома іншими вимірювачами. Наприклад, комбінований тестер TEC-1   поєднує в собі 3 прилади (кондуктометр, солемір і термометр). 

РН-метр – прилад, який вимірює кислотність ґрунту, субстратів або води. Зазвичай це портативні прилади, які аграрій завжди тримає під рукою. Кислотність ґрунту має важливе значення при вирощуванні багатьох культур, наприклад, лохини. Швидке та просте вимірювання цього показника дозволяє за необхідності швидко його відкоригувати до оптимальних значень.

Тензіометри – це прилади для вимірювання вологості ґрунту. Їх використовують на відкритому ґрунті, в тепличних господарствах, садах, на дачних ділянках. За допомогою показників цього пристрою зручно розробляти спеціальні системи поливу для різних культур. Портативний прилад дає можливість визначити нестачу або надлишок вологи та швидко зменшити чи збільшити полив, щоб забезпечити для рослин оптимальні умови. Тензіометри допомагають отримати максимальний врожай при вирощуванні овочів, фруктів, ягід, забезпечити гарний ріст та розвиток декоративних культур. Найзручніші у використанні багатофункціональні прилади, які здатні виконувати вимірювання декількох параметрів, наприклад, аналізатор кислотності та вологості  ZD-05. 

Де купити вимірювальні прилади онлайн

Купуйте вимірювальні прилади за вигідними цінами в нашому інтернет-магазині. В наявності високоточні прилади різного призначення від надійних виробників. Відправляємо всі замовлення максимально оперативно, є доставка по  Україні.

Купуйте якісні вимірювальні прилади у нас, щоб збирати великі врожаї з мінімальними витратами добрив і води.