Каталог парканів та бордюр для саду та городу

Знайдено: 1 - 23 серед 23 товари

Для створення красивої ділянки, зонування саду або території навколо дачного будинку необхідно купити паркани та бордюри для саду. За їх допомогою огороджують газони з квітами, садові доріжки – це робить ландшафтний дизайн завершеним. Окрім декоративних функцій паркани та бордюри для саду стримують розвиток рослин виділеною для них зоною, захищають насадження від домашніх тварин. 

Переваги використання садових бордюрів та парканів

В першу чергу, паркани та бордюри для саду виконують роль ландшафтної прикраси, яка робить ділянку максимально охайною та функціональною. Високі паркани додатково можуть виконувати функцію опори для рослин. Великий вибір дизайнерських та кольорових рішень таких огорож забезпечує простоту втілення будь-яких задумів з організації простору саду, присадибної або дачної ділянки. 

Паркани та бордюри для саду зазвичай виготовляють з термостійкого пластику, який служить багато. Такий матеріал витримує різкі коливання температури, не вигоряє на сонці. Гнучкі бордюри дають можливість огородити ділянку будь-якої форми, створюючи оригінальний ландшафтний дизайн. Вони стійкі до дії вологи та більшості хімічних речовин, не потребують спеціального догляду. 

Естетичні конструкції з високоякісного пластику є чудовою альтернативою парканів з бетону або деревини. Вони мають довгий термін експлуатації. Пластик коштує недорого, тому можна купити паркани та бордюри для саду за доступними цінами. 

Види огорож для саду

Паркани виготовляють у вигляді секцій різної форми, довжини та висоти. Ними відділяють різні куточки ділянки, відокремлюють, наприклад, зону відпочинку, стежки, дитячий майданчик, газон чи клумбу. Окремі елементи легко монтуються, за необхідності швидко переносяться на нове місце.

 Невисокі гнучкі бордюри використовують як огорожі для газонів, клумб та грядок, стовбурів дерев. 

Еластичні стрічки призначені для окантовки будь-якої форми, вони легко встановлюються, для монтажу не потрібне спеціальне обладнання.

 

Де купити паркани та бордюри для саду з доставкою по Україні

Купуйте паркани та бордюри для саду у великому асортименті в нашому інтернет-магазині. В наявності бордюри від польських виробників, в тому числі брендів Bradas, Cell-Fast, конструкції українського виробництва. Можлива доставка по всій території України. За необхідності фахівці магазину нададуть додаткову інформацію по кожному товару, допоможуть обрати оптимальні паркани та бордюри для будь-якої ділянки. 

Обирайте та купуйте якісні паркани та бордюри для саду, наш інтернет-магазин гарантує максимально швидку відправку кожного замовлення.