Добрива та стимулятори

Знайдено: 1 - 48 серед 443 товари
505грн
404грн
Виробник
Долина Центр (Україна)
Культури
Овочеві, Плодово-ягідні, Виноград, Картопля, Огірок, Томат, Цибуля
363грн
290грн
Виробник
Долина Центр (Україна)
Культури
Ягідні, Зернові, Овочеві, Плодові, Буряк, Виноград, Картопля, Кукурудза, Ріпак, Сорго, Соняшник
49грн
39грн
Виробник
Україна
Культури
Полуниця (суниця садова), Декоративні, Овочеві, Плодово-ягідні, Цитрусові, Виноград

Для повноцінного розвитку, зростання і плодоношення рослинам необхідні сонячне світло, вода і харчування. Азот (N), фосфор (P) і калій (K) – це три основних поживних елементів. При нестачі в ґрунті будь-якого з них зростання рослин буде обмеженим, а врожайність знизиться. Крім цього існує ряд мікроелементів, необхідних для існування рослин. Кожен з них відіграє певну роль у їх розвитку, впливає на кількість і якість врожаю. У ґрунті, навіть самому родючому, часто є брак тих чи інших елементів. Щорічно з кожною культурою з ґрунту виноситься певна кількість елементів живлення. Зрозуміти це можна за станом рослин. Їм необхідно додаткове внесення хімічних елементів. Для цього і використовують добрива. У цьому розділі нашого інтернет-магазину можна замовити і купити добрива та стимулятори росту.

Різновиди добрив

У каталозі представлені наступні види добрив для дачі:

  • Органічні добрива для городу. До їх складу входять натуральні компоненти природного походження, рослинного або тваринного – посліду, гною, перегною, торфу. Курник – екологічно чиста і безпечна підгодівля для рослин на основі курячого посліду в гранульованій формі.
  • Мінеральні добрива для рослин. Одержують хімічним шляхом. Такі добрива бувають простими, що містять один елемент, і комплексними, що містять кілька елементів. Комплексні добрива Новоферт, Флоровіт, Майстер, Екоплант для різних рослин.
  • Органо-мінеральні добрива для саду. Агролайф – комбіноване універсальне добриво, в складі якого курячий послід, мінеральні та мікроелементи.
  • Біодобрива. Це препарати мікроорганізмів, що підвищують концентрацію і біодоступність макроелементів в ґрунті. Біодобрива знижують потребу в мінеральних добривах, пестицидах, органіці. Ізабіон, Байкал.
  • Мікродобрива. До їх складу входять мікроелементи – Zn, Fe, Mn, I, Mo та ін., можуть містити органіку і стимулятори росту. Вони заповнюють брак їх у рослин, сприяють розвитку кореневої системи, підвищують імунітет рослин і врожайність. Оракул, Нутрівант плюс.

Стимулятори росту

Так називають речовини, що прискорюють ріст і розвиток рослин, збільшують кількість і якість плодів. Біостимулятори є аналогами натуральних фітогормонів, які виробляються самими рослинами. Наприклад:

  • ауксини – впливають на ріст і розвиток клітин, обмін поживних елементів, розвиток коренів;
  • гібереліни – стимулюють початок проростання насіння, регулюють процес фотосинтезу, цвітіння, плодоношення;
  • цитокініни – регулюють процес ділення клітин рослини, розвиток пагонів.

Стимулятори росту рослин застосовують на всіх етапах їх життя, починаючи з обробки насіння. З їх допомогою можна не тільки прискорити зростання рослин, а й, якщо це необхідно, уповільнити.

Чому вигідно купити у нас

Дуже важливо купувати якісні добрива та уникати підробок. У нашому інтернет-магазині представлена ​​продукція тільки найвищої якості від перевірених виробників. Вартість її конкурентоспроможна. Можна купити добрива мінеральні, органічні, біодобрива і т. д. Ціна залежить від типу пакування – дрібної, середньої або професійною. Доставка здійснюється в Україні будь-яким зручним способом – поштою, транспортними компаніями, кур'єром, самовивіз можливий в м. Києві.