Саджанці троянд

Знайдено: 1 - 48 серед 203 товари

Троянда завжди була найголовнішою прикрасою саду чи улюбленої клумби. І мабуть немає такої оселі, де б не росла ця красуня. Їх різноманіття кольорів та видів завжди гарно вписується у всі інтер’єри.
Мініатюрна бордюрна троянда, завжди підкреслить доріжки, якими ви крокуєте до саду, а плетисті кущі зав’ють улюблену альтанку та прикрасять її, і не один тиждень будуть радувати своєю пишною красою. Вишукані англійські троянди, завжди, як вартові, стоятимуть на стражі охорони привабливості вашої оселі. Тендітні чайно – гібридні троянди прикрасять не лише ваш двір, а і ще довго будуть радувати гарними букетами.

Посадка садженців троянд восени і весною.

У середовищі любителів троянд діє негласне правило: новачки висаджують троянди  весною, професіонали - восени. Перші керуються тим, що навесні рослинам простіше забезпечити достатній полив і догляд, ніж в зимовий час.

Садівники «зі стажем» в свою чергу переконані, що осіння вологість, стабільна температура грунту і прохолодні ночі - найкращі умови для приживлюваності рослин. Посаджені до заморозків екземпляри добре вкорінюються і навесні починають активно рости.

Ще однією перевагою посадки восени полягає в тому, що в розплідниках в цю пору представлено безліч щеплених саджанців будь-яких сортів. Після зимового зберігання привізні і вітчизняні зразки сильно ослаблені, через що підібрати навесні відповідні екземпляри дещо складніше.

Якщо ви не знаєте, де придбати саджанці троянд в Україні - відвідайте інтернет магазин «Агромаркет». У нас тільки якісні садженці троянд, які представлені в великому асортименті сортів.
Ми пропонуємо Вам купити кущі троянд наступних видів:
чайно – гібридні, плетисті, мініатюрні, паркові, флорібунди та англійські.
Якщо, ви ще не визначились який сорт купувати, пропонуємо вам переглянути наш онлайн каталог фото троянд, і підібрати те, що вам найбільше подобається.