Про компанію

«Vse Roste» продає мрії

Нема в Україні дачника або фермера, який не мріє про врожай, зелені ландшафти і яскраві квіткові композиції на клумбах і підвіконнях, що прикрашають наше життя. Інтернет магазин «Vse Roste» продає мрії, які завдяки вашим талантам і працьовитості стають реальністю.

Вирощуючи з нашою допомогою свої мрії, ви робите світ більш прекрасним, а ми отримуємо безцінний досвід і натхнення для подальшої плідної роботи.

Наша компанія «Vse Roste» має лаконічну і ємну назву, яка точно описує основну ідею і цілі професійної діяльності. Сучасна успішна агрокомпанія створена у відповідь на запити людей, які знають на власному досвіді всі проблеми та труднощі непростої фермерської праці.

Специфіка роботи і асортименту

Мета агромагазину «Vse Roste» — представити клієнтам кращі з існуючих на ринку рослинництва продуктів, зробити покупку комфортною, а працю ефективною. Робота в режимі онлайн дозволяє запропонувати величезний асортимент, доступні ціни та оперативну доставку за місцем призначення.

Інтернет магазин «Все росте» співпрацює тільки з перевіреними виробниками та постачальниками, реалізуючи сертифіковане насіння, саджанці, цибулини, чагарники. По каталогу можна замовити біопрепарати та добрива, грунтосуміші та засоби захисту рослин, купити будь-яке приладдя для садіння, вирощування, догляду і збору врожаю.

Чому варто обрати «Vse Roste»

Професійна організація продажів гарантує якісний бездоганний сервіс, продуману логістику і точні терміни доставки в будь-яку точку України. На практиці це означає:
  • Фіксований тариф на доставку;
  • Швидку відправку в день оформлення заявки;
  • Мінімальне замовлення всього від 300 грн;
  • Перевірка та контроль якості перед продажем;
  • Тільки оригінальні сертифіковані товари, дозволені для продажу і зареєстровані в Україні, ніяких фальсифікацій і підробок під відомі бренди;
Дистанційний формат агромагазину

Дистанційний формат агромагазину дозволяє організувати продаж по всій країні, використовуючи прозору систему «все включено». Компанія гарантує відсутність прихованих або додаткових платежів. Суми, зазначені при оформленні замовлення, є остаточними.

Якість та гідність

Якість та гідність багатьох товарів для дачної ділянки, саду, городу співробітники компанії неодноразово оцінили на власному досвіді, що дозволяє рекомендувати їх клієнтам нашого агромагазину, давати докладні та професійні консультації з повним знанням справи. Додатковий бонус від інтернет компанії «Vse Roste» — велика та абсолютно безкоштовна інформаційна підтримка у вигляді спеціалізованої літератури, буклетів, каталогів продукції, інструкцій і рекомендацій щодо її застосування.

Ми ретельно відбираємо постачальників

Ми ретельно відбираємо постачальників продукції, щоб запропонувати своїм клієнтам самі безпечні та ефективні технології, сорти, допоміжні спеціалізовані товари для дачників, фермерів, городників та просто любителів живої природи. У великому онлайн каталозі представлені всі бренди, відомі професійним фермерам і садівникам-любителям: Bayer Garden, Syngenta, Monsanto, Bejo, Clause, Satimex, Nunhems Zaden, Rijk Zwaan, Nickerson-Zwaan, Seminis, GSN Semences, вітчизняні виробники Транс Оіл, Хімагромаркетинг, Укравіт.

Ми точно знаємо, як представлені компанією агротовари «працюють» на практиці, тому сміливо стверджуємо: з інтернет магазином «Vse Roste» все виходить просто, надійно, красиво, а головне - Все Росте!